Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU

238,85 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU en uygun fiyatlar. DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU Ücretsiz Kargo İmkanı


DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU Tanıtım Videosu İzle

DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU Tanıtım Videosu, DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU videosu izle, DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU Tanıtım Videosu İzle, DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU seyret, DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU HD izle, DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU inceleme


DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Doğanlar Turkuaz Saten Rozetli Oda Kapı Kolu

Aynalı ve rozetli modelleri mevcuttur ve çok şık bir görüntüsü vardır. 1.sınıf zamak malzemesi kullanıldığı, diğer firmalar gibi hurda zamak kullanılmadığı için kırılmaya karşı dayanıklılığı çok fazladır. Kapı Kollarında allen vidası kullanıldığı için demir kapı koluna girdikten sonra demiri sıkıştırır ve vidalara yük binmesini engeller; böylece zamanla yerinden çıkması, elde kalması gibi sorunlar bulunmamaktadır. En son model makineler ve 1.sınıf kaplama malzemesi kullanıldığı için kaplama kalitesi çok fazladır, böylece paslanmaya karşı son derece dayanıklıdır.

Paslanmaya ve kırılmaya karşı dayanıklı olması sebebiyle uzun yıllar kullanabilirsiniz. Yazlıklarda da kullanılması uygundur. Kimyasal maddeler kullanarak temizlenmemesi gerekmektedir. Tüm ürünler kalite kontrolden geçirildikten sonra paketlenmektedir.

Oda Kapı Kolu (İç kapılarda kullanılan kapı koludur. Sağ veya sol kapı diye bir ayrımı yoktur, her kapıya kullanılabilir.)


 

"Faturalarınız mail adresinize gönderilir"


Ayen Software tarafından yayınlanmıştır!
Garanti süresi DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU için ne kadar?
DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLUDOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU Video

DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU Tanıtım Videosu, DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU videosu izle, DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU Tanıtım Videosu İzle, DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU seyret, DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU HD izle, DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU inceleme, DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 71

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
DOĞANLAR TURKUAZ SÜPER SATEN ROZETLİ KAPI KOLU Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Odacix Bilgisaya Masası, Formula Araba Yatak Uyumlu Çalışma Masası Beyaz FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.776,50 TL

HEMEN AL