Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli

18,62 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli en uygun fiyatlar. Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli Ücretsiz Kargo İmkanı


Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli Tanıtım Videosu İzle

Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli Tanıtım Videosu, Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli videosu izle, Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli Tanıtım Videosu İzle, Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli seyret, Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli HD izle, Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli inceleme


Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli

PSF-200 Poşet Ağzı Kapama Makinesi Te flon ve Rezistans Teli
Paket içeriği
1-
Rezistans Teli
2-
Te flon Şerit

5768_1371d9485a784b81a4a41d3e649d45e2.jpg
Stok Kodu : w5768-002
ELSASİS elektronik satış sistemi
Garanti süresi Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli için ne kadar?
Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans TeliWozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli Video

Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli Tanıtım Videosu, Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli videosu izle, Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli Tanıtım Videosu İzle, Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli seyret, Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli HD izle, Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli inceleme, Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 169

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Wozlo Poşet Ağzı Kapatma Makinesi Yedek Teflon ve Rezistans Teli Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
S-514/D - Travma Çantası 35 x 65 x 30 x CM FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

3.302,17 TL

HEMEN AL