Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm

37,32 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm en uygun fiyatlar. Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm Ücretsiz Kargo İmkanı


Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm Tanıtım Videosu İzle

Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm Tanıtım Videosu, Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm videosu izle, Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm Tanıtım Videosu İzle, Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm seyret, Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm HD izle, Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm inceleme


Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


Pvc. geçiş profili  bir zeminden başka bir zemine geçişi sağlar,  örneğin seramik döşemeden laminat parke döşemeye veya laminat parke döşemeden laminat parke döşemeye geçişte iki farklı zemin arasında oluşmuş boşluğu örter ve döşeme kenarlarındaki kaba görüntüyü  gizler.

Laminat ve parke bitimlerinde, ıslak zemin ve parkelerin kapı önlerinin birleştiği yerleri kapatmak için, parke ve fayans birleşim yerlerini kapatmak için kullanılır.

Özetle Pvc. geçiş profili , çeşitli zeminler arasında estetik bir geçiş sağlar ve ayrıca kot farklarını gidermeye yardımcı olur. 

Pvc. geçiş profili  parke renklerine uygun ağaç desenli birinci sınıf pvc. kaplamalıdır.

Montaj Şekli :   Kendinden yapışkanlı bant +    Montaj Tutkalı

Talebiniz doğrultusunda özel ölçü yapılabilir.


Garanti süresi Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm için ne kadar?
Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mmPvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm Video

Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm Tanıtım Videosu, Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm videosu izle, Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm Tanıtım Videosu İzle, Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm seyret, Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm HD izle, Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm inceleme, Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 643

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Pvc Kapı Eşik Profili, Parke Çıtası, Kapı Eşiği, 30mm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Parke Şiltesi Parke Altı Levha Kapron 5 mm Kalınlıkta Parke Altı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

16,92 TL

HEMEN AL