Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli

25,42 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli en uygun fiyatlar. Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli Ücretsiz Kargo İmkanı


Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli Tanıtım Videosu İzle

Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli Tanıtım Videosu, Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli videosu izle, Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli Tanıtım Videosu İzle, Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli seyret, Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli HD izle, Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli inceleme


Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Süper Güçlü Cırt Band  Yüksek Kalite 

En : 2 cm

Yukarıdan Renk Ve Uzunluk Seçebilirsiniz

YÜKSEK KALİTE SÜPER GÜÇLÜ CIRT BAND 
ÜRÜN PİYASADAKİ EN GÜÇLÜ YAPIŞMA ÖZELLİĞİNE SAHİP ÜRÜNDÜR. 
ÜRÜN 2 CM GENİŞLİĞİNDEDİR

ÜRÜNÜNÜN ARKASI YAPIŞKANLI DEĞİLDİR.

ÖRNEĞİN 1 ADET 1 METRELİK SİPARİŞ VERİLDİĞİNDE 1 METRE DİŞİ CIRT VE  1 METRE ERKEK CIRT GÖNDERİLECEKTİR.

FİYAT DİŞİ VE ERKEK TAKIM  CIRT FİYATIDIR.

ÇİFT TARAF OLARAK GÖNDERİLECEKTİR

Ofisinizde ve evinizde, uzaktan kumanda, el sanatları, mutfak organizasyonu, bilgisayar ve elektronik parçalar, laminasyon levhaları, eğitim baskıları ve daha fazlasının montajı için harikadır.
Ağır hizmet tipi ve endüstriyel uygulamalar için, maksimum yapışma için daha fazla yüzey alanı kullanın.
Cam, ahşap, plastik ve diğer temiz, düz yüzeylerde kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO
Garanti süresi Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli için ne kadar?
Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy SeçmeliCırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli Video

Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli Tanıtım Videosu, Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli videosu izle, Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli Tanıtım Videosu İzle, Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli seyret, Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli HD izle, Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli inceleme, Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 87

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Cırt Cırtlı Bant,2cm Takım Cırt Band, Renk ve Boy Seçmeli Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Avon Far Away Royale Vücut Losyonu 150 ML FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

27,12 TL

HEMEN AL