Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT

74,75 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT en uygun fiyatlar. AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT Ücretsiz Kargo İmkanı


AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT Tanıtım Videosu İzle

AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT Tanıtım Videosu, AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT videosu izle, AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT Tanıtım Videosu İzle, AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT seyret, AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT HD izle, AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT inceleme


AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Bu Ürün Lanse Suni Deri Tarafından Üretilmiştir.
Ürün: MOTEX Yapıştırıcı 1 kg
Baz:  ELASTOMERİK KAUÇUK, SOLVENT
Katı Madde Oranı:  %44+-2
Viskozite(DIN cup):  110+-10 sn.
Yanıcılık:  YANICI DEĞİL (ALEV ALMAZ PARLAMAZ)
Sıcaklık Direnci:  40-45 C
UYGULAMA ALANLARI : Mobilya sanayi , Döşeme Sanayi, Yaylı Yatak sanayi, Ofis Mobilyaları Sanayi, Ambalaj Sanayi, Otomotiv Sanayi, İzolasyon Sanayisinde kullanılan malzemelerin (sünger, keçe, kumaş, ses ve ısı yalıtım levhaları, bir sert bir yumuşak tüm yüzeyler de) yapıştırılmasında kullanılır.

UYGULAMA ŞEKLİ : MO-TEX yapıştırıcı FIRÇA  ile tek kat veya Sprey Tabanca ile (1,8-2-2,5-3 mm meme uçlu ) tek yüzeye 3-4 bar hava basıncı ile tek yada çift yüzeye ince film olarak uygulanır. Uygulamadan sonra 0-3 dk. içerisinde yapıştırma sağlanır. Bu süre uygulanan miktara, oda sıcaklığına ve hava akımına göre değişir. İyi bir sonuç elde etmek için uygulanan pres baskısının önemi büyüktür. Düzeltme mümkün olmayacağından birleştirme hatasız olmalıdır
Garanti süresi AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT için ne kadar?
AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LTAKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT Video

AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT Tanıtım Videosu, AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT videosu izle, AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT Tanıtım Videosu İzle, AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT seyret, AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT HD izle, AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT inceleme, AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 93

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
AKUSTİK YAPIŞTIRICI MO-TEXDERİ KEÇE AMBALAJ MOBİLYA DÖŞEME 1 LT Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Tommee Tippee Closer To Nature PP Beyaz Biberon 260 ML FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

101,15 TL

HEMEN AL