Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE

187,00 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE en uygun fiyatlar. SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE Ücretsiz Kargo İmkanı


SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE Tanıtım Videosu İzle

SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE Tanıtım Videosu, SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE videosu izle, SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE Tanıtım Videosu İzle, SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE seyret, SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE HD izle, SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE inceleme


SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Sac Toka    
Sac olarak imal edilmiş toka polipropilen çemberlerde kullanılır 
Ölçüsü 12 (mm) ' dir . 
1 kutu da 1000 adet olacak şekilde ambalajlanmıştır.


Onur Plastik 40 yıllık tecrübesi Türkiye’nin sektörde lokomotifi ve lider firması olmuştur.
Modern ambalajlama sektöründe sistematik,hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile marka olan   Onur Plastik  1983 yılından bu yana Dünya’nın 43 ülkesindeki müşterilerinin   Polypropylen çember, Polyester çember ve lifli çember ihtiyacını karşılamaktadır.
Kaliteli ürünleri sayesinde müşterileri ile olan ilişkilerini uzun vadeye yayan Onur Plastik kalitesinden ödün vermeyerek ismini Dünya’da lider konuma taşımayı hedeflemektedir.    
Onur Plastik her geçen gün genişleyen müşteri ağıyla ambalajlamayı sorun olmaktan çıkartarak çağdaş ve güvenli çözümler sunmaktadır.

Garanti süresi SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE için ne kadar?
SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTESAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE Video

SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE Tanıtım Videosu, SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE videosu izle, SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE Tanıtım Videosu İzle, SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE seyret, SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE HD izle, SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE inceleme, SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 104

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
SAÇ ÇEMBER TOKASI 12 MM AVRUPA KALİTE Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Saz İmalathaneden Profesyonel Kısa Sap Gitar Burgu FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.486,65 TL

HEMEN AL