Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm

7,17 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm en uygun fiyatlar. Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm Ücretsiz Kargo İmkanı


Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm Tanıtım Videosu İzle

Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm Tanıtım Videosu, Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm videosu izle, Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm Tanıtım Videosu İzle, Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm seyret, Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm HD izle, Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm inceleme


Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar
KUŞ KOVUCU KUŞKOVAR KUŞKONMAZ DİKEN


Güvercin, martı, karga ve benzeri kuşlar ile daha büyük kuşların konmasının istenmediği tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Pencere kenarları, yağmur olukları, bacalar, çatılar ve benzeri yüzeyler en fazla tercih edilen yerlerdir. Sesle, maketle, kokuyla, manyetizmayla, kuşları kaçıran sistemler, kısa sürede etkilerini tamamen kaybetmektedirler. Kuşların bit, kene, parazitler ve birtakım virüsleri taşıdıkları bilinmektedir. Ürünlerimiz bu mikrop taşıyıcı kuşların konmasını ve yuvalanmasını engelleyerek sağlığınıza katkı sağlamaktadır. Kuş dışkıları yapılarda, yüzey kirlenmelerine ve asidik olduklarından hasarlara yol açmaktadır. Kuşkovar PC diken bakım, onarım ve temizlik masraflarını azaltarak büyük oranda tasarruf sağlar.

                                 

UZUN ÖMÜRLÜ

Güneşin yıpratıcı etkisine karşı U.V. korumalı formüle sahiptir.

Sert hava koşullarına dayanıklıdır. -50 ile +130 °C arasında işlevini kaybetmez. 
 

ÇEVRE DOSTU 
Kuşları yaralama tehlikesi yoktur. Oksitlenmez. Toksik değildir.

YALITKAN

Mükemmel elektrik yalıtkanlığına sahiptir. Çatı ve baca üzerinde yıldırım çekmez. 

Alevden uzaklaştığında kendiliğinden sönme özelliğine sahiptir. 
 

ESTETİK 
Şeffaf olduğundan fark edilmesi zordur. Mimari yapılarda görüntü kirliliği oluşturmaz.
 
 

ESNEK 
Kırılmaz. Bükülerek şekil alır. İç ve dış bükey yüzeylerde kolaylıkla uygulanabilir.
  

Darbe dayanımı yüksektir.

Garanti süresi Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm için ne kadar?
Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cmKuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm Video

Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm Tanıtım Videosu, Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm videosu izle, Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm Tanıtım Videosu İzle, Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm seyret, Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm HD izle, Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm inceleme, Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 189

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kuş Kovucu Kuş Kovar Kuşkonmaz Diken Siyah 1 Adet 50 cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
925 Ayar Gümüş Yemen Akik Taşlı Erkek Yüzük FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

454,24 TL

HEMEN AL