Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık

253,40 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık en uygun fiyatlar. İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık Ücretsiz Kargo İmkanı


İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık Tanıtım Videosu İzle

İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık Tanıtım Videosu, İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık videosu izle, İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık Tanıtım Videosu İzle, İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık seyret, İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık HD izle, İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık inceleme


İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

İnsafe ISKC20 anahtar dolabı, ev, ofis, işyeri, şantiye, otopark, fabrika gibi iş ve yaşam alanları için tasarlanmış duvara montaj şeklinde kullanılabilen anahtar dolabıdır. İnsafe ISKC20, kilitlenebilir özelliği ile istenmeyen kişilere karşı tam koruma sağlar.

İnsafe ISKC20 anahtar dolabı yedek anahtarı sayesinde birden çok ortak kullanıcıya hizmet etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Özel alaşımlı gövdeye sahip olan İnsafe ISKC20, anahtar dolabı , 20 anahtara kadar saklama yapabilmektedir.

İnsafe ISKC20 anahtar dolabının geniş iç hacmi, birden çok araba anahtarı, ev yada iş yeri anahtarı gibi birçok eşyayı bir arada saklayabilir.

 

Anahtar dolabının çelik alaşımlı gövdesi ve çelik kapağı, içerisine konulan eşyalarınızı güvenle saklamanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca herhangi bir yüzeye sabitleyerek de kullanabilirsiniz.

İnsafe ISKC20 anahtar dolabının yağmur, toz gibi dış etkenlere karşı dayanıklı yapısı, anahtar kasanızı uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlar.

 

 

Özel çelik alaşımlı  gövde ve çelik kapak

Duvara montaj imkanı

Yedek anahtar takımı ile çoklu kullanım

Yüksek darbe mukavemeti

Elektrostatik boya kaplı ön panel

Yağmur ve toza dayanıklı aç/kapa ön kapak

Kolay kurulum

Krem ve Siyah renk seçeneği

Farklı Kullanım alanları(Ev, Ofis, İşyeri, Fabrika, Hastane,Garaj, Oto galeri, Otopark, Personel Girişleri,Vasıta vs)

Çoklu kullanıcı imkanı

24 Ay Garanti

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Ürün Ölçü:160x200x72mm

Net Ağırlık: 0,900 kg.

Garanti süresi İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık için ne kadar?
İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlıkİnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık Video

İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık Tanıtım Videosu, İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık videosu izle, İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık Tanıtım Videosu İzle, İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık seyret, İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık HD izle, İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık inceleme, İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 86

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
İnsafe ISKC20 Anahtar Kutusu - Anahtar Dolabı - 20 Anahtarlık Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Yasee FT-100B Temassız Ateş Ölçer FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

101,92 TL

HEMEN AL