Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Fotoğraf Makinesi

52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter

65,23 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter kullanım amacınız neyse, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir fotoğraf makinesini tercih etmelisiniz. Profesyonel amaçlarla çekim yapmayı düşünüyorsanız 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter tercih edebilirsiniz. Günlük kullanımlar için 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter ve kompakt makineler de işinizi görecektir. Şimdi 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter için siparişinizi verebilirsiniz.


52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter Tanıtım Videosu İzle

52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter Tanıtım Videosu, 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter videosu izle, 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter Tanıtım Videosu İzle, 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter seyret, 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter HD izle, 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter inceleme


Garanti süresi 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter için ne kadar?
52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter Tanıtım Videosu İzle

52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter Tanıtım Videosu, 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter videosu izle, 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter Tanıtım Videosu İzle, 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter seyret, 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter HD izle, 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole FilterÜrün Detayları

52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter

Satın almış olduğunuz ürünü iyi günlerde kullanmanızı diler, vaktiniz varsa aşağıdaki bilgi ve açıklamaları okumanızı tavsiye ederiz. Burada cevabını bulamadığınız yada önemli gördüğünüz sorularınız için satıcıya mesaj at yazan yere tıklayarak istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. Sorularınız mesai saatleri içinde genelde iki saat içinde cevaplandırılır ama iş yoğunluğu yada diğer sebeplerden sarkabilir. Her gün yüzlerce ürün gönderildiği için gereksiz olduğunu düşündüğünüz sorular, hem sizin hem diğer alıcıların ürünlerinin hazırlanmasında gecikmeler, aksamalar veya yanlışlıklara sebep olabileceği için anlayış beklemekteyiz. Hafta içi saat 15:00 e kadar satın aldığınız ürünler aynı gün kargoya verilir. Çok çok nadir elde olmayan sebeplerle (elektrik kesintisi, yada gönderici kargo şubesinde sistem olmaması gibi) ertesi güne kayabiliyor. Alıcı kargo şubesi teslimat çalışanı verdiğiniz adrese genelde sadece bir kez uğramakta, adreste bulunmamanız halinde kargo şubesinden gidip kendiniz yada kargo şubesine önceden bildirerek biriyle aldırmak zorunda kalabilmektesiniz, bu yüzden lütfen ev ise mutlaka sürekli birileri bulunmalı, yada işyeri adresinizi vermelisiniz. Kargonuz bulunduğunuz yere göre değişmekle birlikte genelde birçok yere ertesi gün teslim ediliyor, bazı alıcı kargo şubesine uzak yerler, kargo şubesi bulunmayan ilçe köy vb. yerlere birkaç gün sürebiliyor. Çok acil almanız gereken ürünleri; size mesajla gönderilen yada bana özel menüden satın aldığınız ürün bilgileri altında siyahla yazılan kargo kodunuzdan takip ederek alıcı şubeden bilgi alabilir yada şubeye giderek yada önceden şubeye bildirerek birini gönderip aldırabilirsiniz. Ürün sayfasındaki kargo bilgileri yazan yere tıkladığınızda hangi kargodan ve kargo ücretini kimin ödeyeceği ve alıcı öderli ürünlerde kapıda kargocuya ödeyeceğiniz kargo ücreti yazmaktadır. Hazırlanan kargolar gün içinde üç sefer (sabah, öğle ve 15:00) gönderici şubeye toplu olarak verilir, gönderici kargo şubesindeki yoğunluğa göre sıraya konulup sisteme kargo kodlarınız girilir. Bazı durumlarda kargo eşitlemesinde (senkronizasyon) sorun çıkabilir, bu durumda akşamları kargo internet sitesinden tarafımızdan kontrol edilerek elden sisteme kargo kodlarınız girilir. Hijyene dikkat edilmesi gereken ürünler gibi kişisel (iç giyim) kullanım ürünleri haricindeki tüm ürünleri on beş gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz. Sadece bizden değil, tüm uzaktan satışlarda yani internet, telefon, televizyon kanallarından yapılan tüm alışverişlerde bu geçerlidir. Aynı kargo poşeti içinde tek kargoda geleceği için bu dükkanda satılan diğer ürünlere de göz atmanızı tavsiye ederiz.
 

Görüntülediğiniz ürün StockMount tarafından listelenmiştir.


52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter Video

52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter Tanıtım Videosu, 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter videosu izle, 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter Tanıtım Videosu İzle, 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter seyret, 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter HD izle, 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter inceleme, 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen 52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 107

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
52 MM 52 MM UV Filtre Ultraviole Filter Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
50 Adet 7 In 1 Su Kalitesi Test Şeridi FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

254,99 TL

HEMEN AL