Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı

442,00 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı en uygun fiyatlar. Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı Ücretsiz Kargo İmkanı


Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı Tanıtım Videosu İzle

Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı Tanıtım Videosu, Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı videosu izle, Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı Tanıtım Videosu İzle, Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı seyret, Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı HD izle, Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı inceleme


Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

PVC YAPIŞTIRICI

Kullanım Yerleri : PVC beyaz yapıştırıcısı beton ve ahşap dahil tüm kuru, düzgün zeminlerde dişli, spatül yardımı ile rahatça kullanabileceğiniz güçlendirilmiş akrilik esaslı bir üründür. Yüzeye tatbik edilmesinden itibaren 10-15 dakika bekletildikten sonra yapıştırma işlemine geçilmelidir.
Kullanılmadan önce yapıştırılmalı ve işlem sonunda kapağı sıkıca kapatılmalıdır.

Ambalaj Şekli ;10 KG bidonlardadır.

Kalitelidir
Ekonomiktir
Hızlı ve iyi yapışır

ÜRÜN DETAYI
Kullanım: spatül
Zaman: 10-15 dk
Kg: 10 KG
Garanti süresi Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı için ne kadar?
Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo TutkalıMineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı Video

Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı Tanıtım Videosu, Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı videosu izle, Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı Tanıtım Videosu İzle, Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı seyret, Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı HD izle, Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı inceleme, Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 200

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Mineflo Yer Döşemesi Yapıştırıcısı Mineflo Tutkalı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Binbir Reyon PA052 Bebe Su Geçirmez Oyun Parkı Yatağı Fermuarlı Pamuk Havlu Kılıf 120 x 60 x 5 CM FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

127,49 TL

HEMEN AL