Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi

127,42 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi en uygun fiyatlar. Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi Ücretsiz Kargo İmkanı


Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi Tanıtım Videosu İzle

Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi Tanıtım Videosu, Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi videosu izle, Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi Tanıtım Videosu İzle, Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi seyret, Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi HD izle, Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi inceleme


Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Nano Clean Max

Active Cream 4 Kg

Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi


ÖNEMLİ DUYURU: Nano Clean Max   ürünleri   SEYRANLIOĞLU LTD ŞTİ   tarafından,  ISO 9001-14001  standartlarına uygun tesiste üretilmiştir. Ürünümüz doğrudan adınıza faturalı, fabrikadan adresinize ücretsiz kargo ile gönderilecektir. 


ÖZELLİKLER: Active Cream güçlü nano teknolojik formülü sayesinde en zor yağları, kir ve mürekkep lekelerini zahmetsizce söker. Kirlerin ve yağların kimyasal yapısını bozarak yüzeyde tutunmalarını engeller. Bu sayede ufak bir durulamayla hızlı ve etkili sonuç verir. Ovucu nano granüller sayesinde nasır ve tırnak aralarında ki birikimleri dahi kolayca söker.

 

FAYDALARI:  Mikropları öldürür, su tasarrufu sağlatır. Cilde hijyen kazandırır. Ekonomiktir, az kullanılır. Biyolojik olarak parçalanır. Zararlı katkılar ihtiva etmez. Cildi yumuşatır, bakım yapar, nasırlı ellere ve eldeki döküntülere çok iyi gelir azaltır.Gres ve yağı kolayca temizler. Cilt çatlaklarını onarır. Ciltten boya ve mürekkebi temizler. Kullanımı kolaydır, zaman kazandırır. Her türlü sektörde kullanımı uygundur. Vitamin E, Lanolin, Gliserin, Aloe Vera katkılıdır. Formülünde doğal yağ ve kir çözücüler ihtiva eder. Yağ, pas, fuma karası, kömür tozu, mürekkep, sentetik ve selülozik boyalar, poliüretan, is, katran, zift, tutkal gibi zorlu kirleri kolayca söker. Güvenlidir, asit, kostik, fosfat gibi insan sağlığını riske eden kimyasallar içermez.

 

KULLANMA TALİMATI: Eller ıslatılmadan küçük bir miktar (3 gr) Active Cream ile kir çözülünceye kadar ovuşturulur. Sonra su ile durulanır veya bir bez yardımı ile silinir.


KULLANIM ALANLARI: Ağır sanayi, Metal: Demir çelik, Petrokimya Endüstrisi, Madencilik Sektörü, Matbaa sektörü, Döküm atölyeleri, Denizcilik sektörü, Havacılık sektörü, Tekstil Sektörü, Oto tamir ve bakım atölyeleri, Boya üretim tesisleri, ofis ve tüm üretim çalışanlarının el temizliğinde güvenle kullanılır.

 

İÇERİK: Nonyonik aktif madde, Katyonik aktif madde, Nano aktifler, Bioaktifler(Limon, Portakal, Aloe Vera ve Mentol Ekstraktı), Antibakteriyel ajanlar, Vitamin E, Lanolin, Gliserin, Koruyucular (Metil Parapen, Propil Parapen) ve Deiyonize su içerir.


Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Teknik personelimiz en kısa sürede sizlere yardımcı olacaktır.

Garanti süresi Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi için ne kadar?
Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme KremiActive Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi Video

Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi Tanıtım Videosu, Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi videosu izle, Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi Tanıtım Videosu İzle, Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi seyret, Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi HD izle, Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi inceleme, Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 129

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Active Cream 4 Kg Sanayi Tipi Endüstriyel El Temizleme Kremi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Nacar NC33-396855-AWMS Kadın Kol Saati FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.098,20 TL

HEMEN AL