Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı

55,83 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı en uygun fiyatlar. Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı Ücretsiz Kargo İmkanı


Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı Tanıtım Videosu İzle

Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı Tanıtım Videosu, Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı videosu izle, Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı Tanıtım Videosu İzle, Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı seyret, Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı HD izle, Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı inceleme


Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Pimtaş Sert PVC-U Yapıştırıcı 
-1000gr
-500gr
-125gr
Garanti süresi Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı için ne kadar?
Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Pimtaş PVC-U YapıştırıcıPimtaş PVC-U Yapıştırıcı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı Video

Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı Tanıtım Videosu, Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı videosu izle, Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı Tanıtım Videosu İzle, Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı seyret, Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı HD izle, Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı inceleme, Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 141

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Pimtaş PVC-U Yapıştırıcı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Agean Karia Ride 16 İnç Ride FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

2.112,72 TL

HEMEN AL