Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici

93,42 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici en uygun fiyatlar. Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici Ücretsiz Kargo İmkanı


Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici Tanıtım Videosu İzle

Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici Tanıtım Videosu, Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici videosu izle, Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici Tanıtım Videosu İzle, Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici seyret, Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici HD izle, Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici inceleme


Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Forscher Professional

Leak Repair

1 Kg Konsantre Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı


ÖNEMLİ DUYURU: Forscher Professional   ürünleri   SEYRANLIOĞLU LTD ŞTİ   tarafından,   ISO 9001-14001  standartlarına uygun tesiste üretilmiştir. Ürünümüz doğrudan adınıza faturalı, fabrikadan adresinize ücretsiz kargo ile gönderilecektir. 


 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Forscher konsantre havuz kaçak tamir kimyasalı yüzme havuzları, süs havuzları, teras ve ıslak zemin derz aralarındaki su sızıntılarını ve kaçaklarını özel nano teknolojik etkili formülasyonu sayesinde tamir eder.  İçeriğindeki aktif mikro ve makro tanecikleri sayesinde kaçağın meydana geldiği yeri tespit eder ve su sızıntılarını bloke eder. Nano teknolojik yapısı sayesinde bloke olmuş alanda nano kalınlıkta sert bir tabaka oluşturur. Bu sert tabaka ileride meydana gelebilecek basınç ve sıcaklıktan asla etkilenmez.

 

KULLANIM TALİMATI: Ürünümüzü uygulamadan önce uygulama yapılacak zemini fırça ve su yardımı ile temizleyiniz. 3 metre kare alan için 1 Lt Forscher Leak Repair yeterlidir. Alana göre hesaplanan ürünün yarısını 1/3 oranında sulandırılarak zemine fırça yardımı ile yediriniz. İlk uygulamayı yaptıktan sonra 3-4 saat zemini kurumaya bırakınız. Daha sonra kalan ürünü 1/5 oranında sulandırınız. 2. kez tüm alana yeniden fırça yardımı ile yediriniz. İkinci uygulamadan 12 saat sonra zemini bol su ile yıkıyıp yüzeydeki kalıntıları temizleyiniz. Tüm uygulamalardan sonra 8-10 gün boyunca herhangi bir kimyasal kullanmayınız. Ürünümüz şeffaf bir ürün olduğu için uygulama sonrası zeminde kötü görüntü yaratmaz orijinal görüntüsünü korur.

 

İÇERİK BİLGİSİ:  Nano aktif mikro ve makro partiküller (%30), yüzey tutunma maddeleri (%30), yüzey koruyucular, antikalsiyum,silisyum, antipas ajanları içermektedir.


Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Teknik personelimiz en kısa sürede sizlere yardımcı olacaktır.

Garanti süresi Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici için ne kadar?
Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak GidericiForscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici Video

Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici Tanıtım Videosu, Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici videosu izle, Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici Tanıtım Videosu İzle, Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici seyret, Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici HD izle, Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici inceleme, Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 185

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Forscher 1 Lt Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı Kaçak Giderici Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Gümüş Kaplama Yüzük Aparatı  2300 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

9,35 TL

HEMEN AL