Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz

934,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz Tanıtım Videosu İzle

Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz Tanıtım Videosu, Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz videosu izle, Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz Tanıtım Videosu İzle, Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz seyret, Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz HD izle, Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz inceleme


Garanti süresi Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz için ne kadar?
Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo CevizAdoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz Tanıtım Videosu İzle

Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz Tanıtım Videosu, Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz videosu izle, Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz Tanıtım Videosu İzle, Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz seyret, Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz HD izle, Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo CevizÜrün Detayları

Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz

Ürün Ölçüleri: 90 x 75 x 55 cm (Genişlik x Yükseklik x Derinlik)
Ürün Rengi : Oslo Ceviz
Ürün Özellikleri:
  • Ergonomik ve şık tasarımıyla çalışma ve bilgisayar masası olarak kullanılabilir.
  • 1 Adet geniş çekmece
  • Doğal ahşap dokulu ürün
  • Geniş ve estetik pabuçlar

Ürün Malzemesi:

Ürünlerimizin tamamı yüksek kalite melamin yüzeye sahip yonga levha ve birinci sınıf ithal bağlantı parçaları kullanılarak üretilmektedir.

Ürünlerimiz kanserojen madde içermeyen Avrupa Birliği sağlık normlarına uygun E1 sertifikalı hammadden üretilmektedir.

Ürünlerimizde FSC (Orman Koruma Konseyi) uyumlu hammadde kullanılmaktadır.

Garanti Süresi:  7 Yıl
Üretim ve işçilik hatalarına karşı 7 Yıl garantilidir.

Ürün Kurulumu:

Ürünlerimiz demonte (kurulu olmadan) kutulu halde teslim edilmektedir.

Kargo için hazırlanan özel kutular içinde kurulum için gerekli tüm malzemeler mevcuttur.

Ek olarak sadece tornavida gerekebilir.

Kolay ve hatasız kurulum için parçaların üzerinde numaralar bulunmaktadır. Montaj kılavuzunu takip ederek kolayca kurabilirsiniz.

Ürün kurulumu için 2 kişi tavsiye edilmektedir

Bakım ve Temizlik: Nemli bir bezle temizlenebilir. Deterjan gerektirmez. Su ve sıcak ile uzun süreli temasından kaçının.
Koli bilgisi: Ürün 1 koliden oluşmaktadır.

Teslimat Bilgisi:

Siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Siparişleriniz ürün boyutlarına ve teslimat bölgesine göre Türkiye'nin en önde gelen kargo firmaları ile gönderilmekte, teslimatın yapılacağı adres ve kargo firmasının dağıtım hızına bağlı olarak 3-5 gün içinde teslim edilmektedir.

Her gün saat 09.00’dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi gün; resmi tatil günlerinde ve Haftasonu verilen siparişlerde ise, gününde işleme alınıp, kargoya verilmektedir.

Teslimat adresinin merkeze olan uzaklığı teslimat süresinde değişikliğe neden olabilmektedir. Bu gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.


* Ürün resimlerindeki aksesuarlar teşhir amaçlı olup, fiyata dahil değildir.Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir


Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz Video

Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz Tanıtım Videosu, Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz videosu izle, Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz Tanıtım Videosu İzle, Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz seyret, Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz HD izle, Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz inceleme, Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 46

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Adoremobilya Çekmeceli Çalışma Masası - Oslo Ceviz Oslo Ceviz Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Stylo Smart Çok Fonksiyonlu Termos Sırt Çantası Mürdüm FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

152,15 TL

HEMEN AL