Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası

2.541,50 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası Tanıtım Videosu İzle

Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası Tanıtım Videosu, Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası videosu izle, Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası Tanıtım Videosu İzle, Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası seyret, Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası HD izle, Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası inceleme


Garanti süresi Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası için ne kadar?
Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma MasasıSetaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası Tanıtım Videosu İzle

Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası Tanıtım Videosu, Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası videosu izle, Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası Tanıtım Videosu İzle, Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası seyret, Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası HD izle, Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma MasasıÜrün Detayları

Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası

Relax Çalışma MasasıŞıklığın ve modernliğin temsili olan Setay Relax Genç Odası Takımı , gençlik döneminin vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Özel tasarımı, uygun fiyatı ve kolay kurulumu ile Setay Relax Genç Odası Takımı evinizde yerini almayı beliyor. Hayatın en önemli zaman dilimi olan gençlik döneminde gençlerin özel dizayn edilmiş genç odası ile hayat enerjilerini ve mutlulukları bulmalarına yardımcı oluyoruz.

 

ÖZELLİKLER


       SADECE MOBİLYA TAŞIYAN FİRMALARLA %100 SAĞLAM BİR ŞEKİLDE GÖNDERİLMEKTEDİR.

    1. SINIF MELAMİN KAPLI YONGALEVHA MALZEMEDEN  ÜRETİLMEKTEDİR.

     GÖVDELER 1.SINIF MELAMİN KAPLI YONGALEVHA MALZEMEDEN ÜRETİLMEKTEDİR. 

      1 MM KENAR BANT KULLANILARAK EN ÜST SEVİYEDE KALİTE EBATLAMA YAPILIR.


Ürün Ölçüleri Relax Çalışma Masası :   Genişlik : 130 cm ,Yükseklik 161 cm ,Derinlik 62 cm

 

Garanti


Üretim ve işçilik hatalarını kapsayan 2 yıllık garanti ile birlikte ürünün konforunu içiniz rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz. Ürün Avrupa TÜV CERT ISO 9001 kalite standardına uygun üretilmiştir.

Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası Video

Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası Tanıtım Videosu, Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası videosu izle, Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası Tanıtım Videosu İzle, Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası seyret, Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası HD izle, Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası inceleme, Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 37

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Setaymobilya Bilgisayar Masası, Relax Üniteli Çalışma Masası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ranza, Mira Ranza 2 Kapaklı Dolap Çalışma Masası - ODACİX FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

3.271,65 TL

HEMEN AL