Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici

510,00 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici Tanıtım Videosu İzle

Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici Tanıtım Videosu, Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici videosu izle, Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici Tanıtım Videosu İzle, Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici seyret, Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici HD izle, Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici inceleme


Garanti süresi Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici için ne kadar?
Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen EğiticiToyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici Tanıtım Videosu İzle

Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici Tanıtım Videosu, Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici videosu izle, Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici Tanıtım Videosu İzle, Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici seyret, Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici HD izle, Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen EğiticiÜrün Detayları

Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici

Ürün MDF LAM tabladan üretilmiştir. Ürün metal ayaklıdır. Üründe kullanılan hammadde çocuk sağlığına uygundur. 3 yaş ve üstü çocukların kullanabileceği bir üründür. Ürün kullanıcıya demonte bir şekilde ve kutu içinde teslim edilir. Masa Ebatları: 60x120 cm Masa Boyu: 50-56 cm (Ayarlanabilir) Ürün bir yetişkin gözetiminde kullanılmalıdır. Montaj yapıldıktan sonra sert ve düz bir zemine koyulmalıdır. Yetişkin biri tarafından her kullanım öncesi, ürünün bağlantı yerleri ve parçaları kontrol edilmelidir. Ürünü yüksek ısı kaynaklarına maruz bırakmayınız ! Ürünü su, yağmur ve kar gibi dış etkenlerden koruyunuz. Bu gibi etkenler üründe tahribata neden olabilir. Ürünü temizlemek için temiz nemli bezle silerek temizleyiniz ve ıslak olmayan temiz bir bezle kurulayınız. Çözücü ve benzeri maddeleri kesinlikle kullanmayınız.

Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir


Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici Video

Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici Tanıtım Videosu, Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici videosu izle, Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici Tanıtım Videosu İzle, Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici seyret, Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici HD izle, Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici inceleme, Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 39

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Toyzcity Metal Ayaklı Çocuk Odası Anaokulu Kreş Kırmızı Dikdörtgen Eğitici Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lenovo V17 IIL 82GX0098TX09 i7-1065G7 20 1 TB HDD+256 GB SSD MX330 17.3" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

12.981,91 TL

HEMEN AL