Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven

446,25 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven Tanıtım Videosu İzle

Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven Tanıtım Videosu, Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven videosu izle, Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven Tanıtım Videosu İzle, Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven seyret, Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven HD izle, Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven inceleme


Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

-Ürün Ebatı:  Genişlik: 35 cm Derinlik: 24 cm Yükseklik: 54 cm

-Kutu Ebatı: Genişlik: 35 cm Derinlik: 35 cm Yükseklik: 56 cm

-Tabure merdivenin ilk tasarımcısı tarafından üretilen yeni model tabure merdiven. İlk tasarım geliştirildi, yeni modelimiz daha sert, darbelere karşı daha dayanıklı olan GÜRGEN ağacından üretildi.

-Ürün kutu içerisinde kurulu şekilde gönderilecektir, yani herhangi bir montaj işlemine gerek yoktur.

-Maximum 95 kg taşıma kapasitesine sahiptir.


Garanti süresi Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven için ne kadar?
Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure MerdivenAçılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven Video

Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven Tanıtım Videosu, Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven videosu izle, Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven Tanıtım Videosu İzle, Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven seyret, Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven HD izle, Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven inceleme, Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 33

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Açılır, Kapanır Gürgen Ağacından Ceviz Rengi Tabure Merdiven Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Rw Charge3+ Bluetooth Hoparlör FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

211,65 TL

HEMEN AL