Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi

225,25 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi Tanıtım Videosu İzle

Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi Tanıtım Videosu, Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi videosu izle, Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi Tanıtım Videosu İzle, Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi seyret, Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi HD izle, Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi inceleme


Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Evinizde, piknikte, kampta konforla kullanabilirsiniz.
Katlanır olması taşıma kolaylığı sağlar ,yer kaplamaz , aracınızın bagajında rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
Kayın ağacından imal edilmiştir ve vernik atılmıştır.
150 kg ağırlığa kadar rahatlıkla taşıyabilmektedir.
Ölçüler : 27x27 yükseklik 36 cm.
Ürün 2 yıl garantilidir.
Garanti süresi Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi için ne kadar?
Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe TaburesiKatlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi Video

Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi Tanıtım Videosu, Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi videosu izle, Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi Tanıtım Videosu İzle, Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi seyret, Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi HD izle, Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi inceleme, Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 33

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Katlanabilir Ahşap Kamp Piknik Bahçe Taburesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Çamaşır Bulaşık Makinesi İçin Kireç Önleyici Silifoz Filtre FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

60,25 TL

HEMEN AL