Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi

833,00 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi Tanıtım Videosu İzle

Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi Tanıtım Videosu, Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi videosu izle, Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi Tanıtım Videosu İzle, Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi seyret, Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi HD izle, Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi inceleme


Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Ücret adet fiyatıdır ürün boyu 75 cm oturum yeri yüksekliği 65cm en 49 cm derinlik 42 cm kalın profillerden yapılmış metal ayaklar.metal üzerine elektrostatik siyah boya.silinebilir antibakteriyel kumaş yer ile temas eden ayak kısmında koruyucu keçe sayesinde kayma çizilme yapmaz.urun montajıdır.
Garanti süresi Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi için ne kadar?
Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesiBar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi Video

Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi Tanıtım Videosu, Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi videosu izle, Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi Tanıtım Videosu İzle, Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi seyret, Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi HD izle, Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi inceleme, Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 42

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Bar taburesi (imza modeli) bar sandalyesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Korkmaz A1756-1 Bella 14 Parça Hiper Set Rosegold FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

2.336,65 TL

HEMEN AL