Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri

798,15 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri Tanıtım Videosu İzle

MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri Tanıtım Videosu, MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri videosu izle, MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri Tanıtım Videosu İzle, MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri seyret, MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri HD izle, MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri inceleme


MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

İMALATTAN SATIŞ  ÜCRETSİZ KARGO  UYGUN FİYAT KALİTELİ ÜRÜN  

Firmamız Kayseri Organize Sanayi bölgesinde masa sandalye sektöründe öncü yenilikçi ve kaliteli ürünler üretmeyi kendisine ilke edinmiştir.  Firmamız yeni ve modern tasarımlar ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kabul görmüş bir firmadır. Son teknoloji makine parkuru ve profesyonel kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Temel ilkemiz kaliteli ürünleri uygun fiyatla siz değerli dostlarımıza ulaştırmaktır.  

Garanti süresi MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri için ne kadar?
MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - GriMyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri Video

MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri Tanıtım Videosu, MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri videosu izle, MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri Tanıtım Videosu İzle, MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri seyret, MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri HD izle, MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri inceleme, MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 136

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
MyMassa - Rubi Bar Sandalyesi - Gri Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Imilab W12 Akıllı Saat (Distribütör Garantili) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

317,90 TL

HEMEN AL