Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi

934,15 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi Tanıtım Videosu İzle

Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi Tanıtım Videosu, Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi videosu izle, Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi Tanıtım Videosu İzle, Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi seyret, Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi HD izle, Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi inceleme


Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

  • UZEL ADA BAR MUTFAK SANDALYESİ
  • Genişlik 40cm
  • Derinlik: 40cm
  • Oturma Yüksekliği: 75cm
  • Toplam Yükseklik: 108cmAğırlık: 7Kg
  • Büyük boy bar sandalyesidir,
  • MUTFAĞINIZA HAVA KATACAK, KALİTESİNE HAYRAN KALACAKSINIZ...
  • LÜTFEN SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE MASA YÜKSEKLİĞİNİZİN SANDALYEMİZİN OTURMA YÜKSEKLİĞİNE UYUP UYMADIĞINI KONTROL EDİNİZ.
Garanti süresi Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi için ne kadar?
Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Uzel Ada Bar Sandalyesi KahverengiUzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi Video

Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi Tanıtım Videosu, Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi videosu izle, Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi Tanıtım Videosu İzle, Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi seyret, Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi HD izle, Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi inceleme, Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 36

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Uzel Ada Bar Sandalyesi Kahverengi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Smh Ticari 1450 W Bubble Waffle Makinesi FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

4.198,99 TL

HEMEN AL