Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Bluetooth Kulaklık

Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

262,65 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık, kablosuz bir şekilde iletişimi sağlamak amacı ile geliştirilmiş olan kulaklıktır. Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık ile müzik dinleyebilir ya da telefon aramalarını gerçekleştirebilirsiniz.

Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık telefona ya da bilgisayara bluetooth aracılığı ile bağlanmaktadır. Böylelikle telefona bağlamak için bir kabloya gerek yoktur. Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık kullanımı oldukça pratiktir. Örneğin araba kullanırken ya da herhangi bir işle uğraşırken Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık sayesinde aynı anda görüşmeler de yapılabilir. #Günümüz hızlı yaşamında kolay kullanımı sebebi ile Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık oldukça avantajlı bir üründür.


Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Tanıtım Videosu İzle

Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Tanıtım Videosu, Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık videosu izle, Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Tanıtım Videosu İzle, Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık seyret, Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık HD izle, Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık inceleme


Garanti süresi Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık için ne kadar?
Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü KulaklıkJabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Tanıtım Videosu İzle

Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Tanıtım Videosu, Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık videosu izle, Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Tanıtım Videosu İzle, Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık seyret, Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık HD izle, Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü KulaklıkÜrün Detayları

Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Video

Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Tanıtım Videosu, Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık videosu izle, Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Tanıtım Videosu İzle, Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık seyret, Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık HD izle, Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık inceleme, Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 128

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Jabra Elite 25H Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Bengimobilya Sandalye Zus042 Gabare Model Kenarları Ceviz Renk Yumuşak Oturum FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.872,72 TL

HEMEN AL