Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure

391,00 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure Tanıtım Videosu İzle

Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure Tanıtım Videosu, Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure videosu izle, Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure Tanıtım Videosu İzle, Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure seyret, Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure HD izle, Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure inceleme


Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Fırınlanmış kayın ağacından üretilmiştir. İki basamaklı ahşap merdiven ve tabure. İstediğiniz alanda kullanbileceğiniz rahat taşınabilen , uzanılması zor yerler için kolaylık sağlıyacak bir üründür. MONTAJI YAPILMIŞTIR ( DEMONTE DEĞİLDİR )

Tabure Genişlik : 43 cm

Tabure Derinlik :39 cm

Tabure Yükseklik : 50 cm

Garanti süresi Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure için ne kadar?
Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı TabureHilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure Video

Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure Tanıtım Videosu, Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure videosu izle, Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure Tanıtım Videosu İzle, Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure seyret, Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure HD izle, Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure inceleme, Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 58

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Hilsem Mobilya Ahşap Basamaklı Tabure Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Arzum Felix FL163 FL173 Sposa El Blender Parçalayıcı Ezici Ayak FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

104,44 TL

HEMEN AL