Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480

106,17 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 Tanıtım Videosu İzle

Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 Tanıtım Videosu, Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 videosu izle, Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 Tanıtım Videosu İzle, Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 seyret, Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 HD izle, Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 inceleme


Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve

 

ÇELİK AYNADAN  ÖZEL ÜRETİM LÜX EBEVEYN VE ÇOCUK  BANYO TABURESİ 

SAĞLAM,ERGONOMİK,KIRILMAZ 1.SINIF MALZEMEDEN ÖZEL OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. 

KAYMAYAN ÖZEL AYAK YAPISI BANYODA OLUŞABİLECEK KAZALARIN ÖNÜNE GEÇMEKTEDİR

ÇELİK AYNA GARANTİ VE GÜVENCESİ İLE.

 

EN,BOY- 22 X 32CM

YÜKSEKLİK- 31CM

AĞIRLIK- 1,25KG

TAŞIMA KAPASİTESİ MAX130-140KG

 

RENK-AÇIK KAHVE

(Üretime bağlı olarak renk tonlarınde farklılık olabilmektedir.)

 

 

DİKKAT!!!

 

ÜRETİM PERİYODUNA BAĞLI OLARAK ÜRÜN RENKLERİNDE TON FARKI OLABİLMEKTEDİR.

 Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 için ne kadar?
Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 Video

Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 Tanıtım Videosu, Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 videosu izle, Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 Tanıtım Videosu İzle, Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 seyret, Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 HD izle, Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 inceleme, Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 31

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Çelik Ayna Lüx Banyo Taburesi Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-480 Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
BAZA AMORTİSÖRÜ GASAN MARKA 750N ,2 ADET BAZA PİSTONU FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

58,65 TL

HEMEN AL