Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Basamaklı Tabure (Bej)

208,17 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Basamaklı Tabure (Bej) Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Basamaklı Tabure (Bej) Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Basamaklı Tabure (Bej) kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Basamaklı Tabure (Bej) ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Basamaklı Tabure (Bej) Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Basamaklı Tabure (Bej) Tanıtım Videosu İzle

Basamaklı Tabure (Bej) Tanıtım Videosu, Basamaklı Tabure (Bej) videosu izle, Basamaklı Tabure (Bej) Tanıtım Videosu İzle, Basamaklı Tabure (Bej) seyret, Basamaklı Tabure (Bej) HD izle, Basamaklı Tabure (Bej) inceleme


Basamaklı Tabure (Bej) Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Basamaklı Tabure (Bej) özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

40 cm en, 45 cm yükseklik Ev gereçleri ve bahçe ürünleri olarak son derece kullanışlı bir üründür.

Özellikle basamak şeklinde olması kullanımı kolaylaştırır, yüksek bir noktaya kolayca çıkışı sağlar.

Ayaklarındaki kaydırmaz parçalar ıslak zeminde güvenli bir kullanım sunmaktadır.

Renkli olarak da imalatı yapılan basamaklı tabure, iç ve dış yaşam koşullarında keyifle kullanılmaktadır.Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Basamaklı Tabure (Bej) için ne kadar?
Basamaklı Tabure (Bej) garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Basamaklı Tabure (Bej) ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Basamaklı Tabure (Bej) garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Basamaklı Tabure (Bej)Basamaklı Tabure (Bej) Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Basamaklı Tabure (Bej) orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Basamaklı Tabure (Bej) Video

Basamaklı Tabure (Bej) Tanıtım Videosu, Basamaklı Tabure (Bej) videosu izle, Basamaklı Tabure (Bej) Tanıtım Videosu İzle, Basamaklı Tabure (Bej) seyret, Basamaklı Tabure (Bej) HD izle, Basamaklı Tabure (Bej) inceleme, Basamaklı Tabure (Bej) özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Basamaklı Tabure (Bej) siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 42

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Basamaklı Tabure (Bej) Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Clk-06 Clk Ahşap Sandalye Cilasız Ahşap Torna Sandalye FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

594,15 TL

HEMEN AL