Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş

276,25 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş Tanıtım Videosu İzle

Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş Tanıtım Videosu, Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş videosu izle, Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş Tanıtım Videosu İzle, Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş seyret, Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş HD izle, Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş inceleme


Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Tabure Özellikleri
Yükseklik:
49 cm
Genişlik: 39 cm
Derinlik: 39 cm
Renk: Gold+Beyaz kumaş
Model: Sabit
Taşıma Kapasitesi: 150 kg‘ye kadar

1. Sınıf Malzeme Kullanımı:
Üretilen bütün ürünlerde çevreye ve çocuklara zararsız kanserojen madde içermeyen Avrupa E1 standartlarına uygun malzeme kullanılmıştır.
Kurulum: Ürünümüz demonte olarak paketlenmektedir. Kurulum şeması ve bütün bağlantı malzemeleri kutunun içerisinde mevcuttur. Yıldız tornavida ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. Kolay kurulum için tüm parçalar numaralandırılmıştır.
Paketleme: Ürünün hiçbir zarar görmeden tarafınıza ulaşabilmesi için dolgu malzemeleri kullanılarak paketlenmektedir.
Ürünlerin Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş için ne kadar?
Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Altın Tel Tabure Beyaz KumaşAltın Tel Tabure Beyaz Kumaş Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş Video

Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş Tanıtım Videosu, Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş videosu izle, Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş Tanıtım Videosu İzle, Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş seyret, Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş HD izle, Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş inceleme, Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 37

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Altın Tel Tabure Beyaz Kumaş Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Forentina Altın Kaplama Mavi Boncuklu KolyePs1318 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

43,33 TL

HEMEN AL