Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Holiday Katlanır Tabure

89,17 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Holiday Katlanır Tabure Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Holiday Katlanır Tabure Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Holiday Katlanır Tabure kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Holiday Katlanır Tabure ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Holiday Katlanır Tabure Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Holiday Katlanır Tabure Tanıtım Videosu İzle

Holiday Katlanır Tabure Tanıtım Videosu, Holiday Katlanır Tabure videosu izle, Holiday Katlanır Tabure Tanıtım Videosu İzle, Holiday Katlanır Tabure seyret, Holiday Katlanır Tabure HD izle, Holiday Katlanır Tabure inceleme


Holiday Katlanır Tabure Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Holiday Katlanır Tabure özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Holiday  TB-120


Polipropilenden üretilmiştir.


Katlanır özelliği ile yer kaplamaz ve kolay taşınır.

 

Dayanıklı ve portatiftir.


Not: Bu ürün yalnızca beyaz renkte üretilmiştir.

 

Ölçüler: 25 x 35 x 28 cm (E x B x Y)Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Holiday Katlanır Tabure için ne kadar?
Holiday Katlanır Tabure garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Holiday Katlanır Tabure ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Holiday Katlanır Tabure garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Holiday Katlanır TabureHoliday Katlanır Tabure Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Holiday Katlanır Tabure orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Holiday Katlanır Tabure Video

Holiday Katlanır Tabure Tanıtım Videosu, Holiday Katlanır Tabure videosu izle, Holiday Katlanır Tabure Tanıtım Videosu İzle, Holiday Katlanır Tabure seyret, Holiday Katlanır Tabure HD izle, Holiday Katlanır Tabure inceleme, Holiday Katlanır Tabure özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Holiday Katlanır Tabure siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 40

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Holiday Katlanır Tabure Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Kydoniahome 45X72 Cm Parlak Süt Beyaz Mdf Kırma Katlanır Duvara Monte Masa FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

280,49 TL

HEMEN AL