Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ

850,00 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ Tanıtım Videosu İzle

OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ Tanıtım Videosu, OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ videosu izle, OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ Tanıtım Videosu İzle, OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ seyret, OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ HD izle, OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ inceleme


OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

bar sandalyemizin yüksekligi  55*75 cm arasıdır  360 derece dönebilir

Garanti süresi OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ için ne kadar?
OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİOFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ Video

OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ Tanıtım Videosu, OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ videosu izle, OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ Tanıtım Videosu İzle, OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ seyret, OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ HD izle, OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ inceleme, OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 37

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
OFİSMALZEMECİM BAR SANDALYESİ TABURESİ Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lenovo ThinkPad E14 G2 20T6000VTX09 R5-4500U 16 GB 512 GB SSD 14" W10P FHD Dizüstü Bilgisayar      FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

10.023,09 TL

HEMEN AL