Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE

339,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE Tanıtım Videosu İzle

TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE Tanıtım Videosu, TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE videosu izle, TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE Tanıtım Videosu İzle, TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE seyret, TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE HD izle, TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE inceleme


TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

dekOFİS Eko Tabure

 Ekonomik Tekerlekli Hareketli Yüksek Ayarlı Tabure

Tabure Çapı:30cm

Tabure Oturak Kalınlığı:5cm

Tekerlekli Ayak Çapı:51cm

Yükseklik:42-55cm

Suni Siyah Deri Kaplamalı

Yüksek Ayarlı Amortisörlü

Türkiye 'nin Her Yerine 1 Günde Ücretsiz Kargo

Kolay Kurulum

Üretim Hatalarına Karşın 1 Yıl Garanti  

 

Garanti süresi TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE için ne kadar?
TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURETABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE Video

TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE Tanıtım Videosu, TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE videosu izle, TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE Tanıtım Videosu İzle, TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE seyret, TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE HD izle, TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE inceleme, TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 29

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
TABUREEKOTEKERLEKLİ YÜKSEKLİK AYARLI TABURE Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Karaca Mutfaksever 4in1 XXL 2000 W Elektrikli Hızlı Pişirici Kırmızı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.019,15 TL

HEMEN AL