Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi

128,27 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi Tanıtım Videosu İzle

Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi Tanıtım Videosu, Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi videosu izle, Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi Tanıtım Videosu İzle, Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi seyret, Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi HD izle, Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi inceleme


Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Kırılmaz Çocuk Sandalyesi, Kreş ve Anaokulu Sandalyesi Mavi

 

Yerli üretim

1-6 Yaş Kullanımına Uygundur

55 cm yükseklik – 30 cm oturma alanı yüksekliği,

Plastik yapısı sayesinde çarpmalarda çocuklara zarar vermez,

Kolay temizlenir,

Kreş ve anaokullarında uzun yıllar kullanım imkânı sağlar,

1700 gr tamamen sağlığa zararsız yeni hammaddeden plastikten üretilmiştir,

Sandalye ayakları tamamen dolgu plastiktir,

İç ve dış mekân kullanımı için uygundur.

 Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi için ne kadar?
Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu SandalyesiMavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi Video

Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi Tanıtım Videosu, Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi videosu izle, Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi Tanıtım Videosu İzle, Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi seyret, Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi HD izle, Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi inceleme, Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 43

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Mavi Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Papilla Rosetta 6 Parça Granit Tencere Tava Seti Kahve FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

269,53 TL

HEMEN AL