Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li

187,00 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li Tanıtım Videosu İzle

Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li Tanıtım Videosu, Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li videosu izle, Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li Tanıtım Videosu İzle, Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li seyret, Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li HD izle, Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li inceleme


Garanti süresi Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li için ne kadar?
Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 LiAdresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li Tanıtım Videosu İzle

Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li Tanıtım Videosu, Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li videosu izle, Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li Tanıtım Videosu İzle, Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li seyret, Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li HD izle, Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 LiÜrün Detayları

Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li

Cem Koltuk

Cem ekonomik bahçe koltuğu polipropilenden üretilmiştir. Süpermarket zincirleri için en ekonomik sandalye ve en çok satan üründür. Renklerin solması için UV ve AO katkı maddeleri ile birlikte gelir. İç ve dış mekan kullanımına uygundur.

Teknik Detaylar

  • Genişlik55 cm
  • Derinlik58 cm
  • Yükseklik78 cm
  • Oturma Yüksekliği41 cm

Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li Video

Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li Tanıtım Videosu, Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li videosu izle, Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li Tanıtım Videosu İzle, Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li seyret, Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li HD izle, Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li inceleme, Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 44

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Adresyapımarket Cem Bahçe Koltuğu 2 Li Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ranza, Doğa Ranza Karyola 3 Kapaklı Dolap + 2 Yatak FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

6.281,50 TL

HEMEN AL