Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis*

2.549,15 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* Tanıtım Videosu İzle

Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* Tanıtım Videosu, Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* videosu izle, Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* Tanıtım Videosu İzle, Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* seyret, Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* HD izle, Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* inceleme


Garanti süresi Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* için ne kadar?
Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis*Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* Tanıtım Videosu İzle

Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* Tanıtım Videosu, Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* videosu izle, Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* Tanıtım Videosu İzle, Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* seyret, Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* HD izle, Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis*Ürün Detayları

Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis*

Yalnızca iyi ile yetinmeyen, mükemmeli arayan birisiniz galiba.

 İşte sonunda buldunuz,

 

dekofis  QuattroKoltuk tam size göre .

Siyah Kumaş Kaplı,

 Alüminyum Ayak

 

 

·        Ayarlanabilir oturmayüksekliği:

Oturağın alt kısmında bulunan pedalıkullanarak güçlü piston üzerinde oturma yüksekliğinin ayarlanmasına olanaktanımaktadır

 

·        Ayarlanabilir kolçakyüksekliği:

Çalışma esnasında kolçak yüksekliğininayarlanabilmesi ile daha konforlu ve sağlıklı kullanım olanağısağlamaktadır.

 

 

·        Ağırlıkkontrollü hareketli sırt:

Oturağın alt kısmında bulunan  ağırlık basınç ayar aparatı ile ağırlığınıza göreyatar sisteme hassasiyet kazandırabilirsiniz. Böylelikle aşırı güç sarfetmedendilediğinizde koltuğunuzu geriye doğru yatırabilirsiniz.

 

·        Hareketli başlık:  

Koltuk başlığını öne arkaya ve yukarıaşağı yönlerde istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

 

 

·        Sabit beldesteği:  

Vücut bel boşluğunu destekleyenaparatıyla bel ve sırt ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

 

·        Sessiz tekerlek:  

Ofislerimizde zaman zaman koltuğumuzdan kalkmadan hareket etme ihtiyacıduyarız. Bu durum zemin yapısından da kaynaklanan bir nedenle gürültükirliliğine neden olabilir. Sessiz tekerlek

Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* Video

Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* Tanıtım Videosu, Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* videosu izle, Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* Tanıtım Videosu İzle, Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* seyret, Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* HD izle, Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* inceleme, Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 58

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Dekofis Ofis Koltuğu *Dekofis* Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
77387 - YATAK ODASI FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

10.027,88 TL

HEMEN AL