Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ

356,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ Tanıtım Videosu İzle

TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ Tanıtım Videosu, TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ videosu izle, TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ Tanıtım Videosu İzle, TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ seyret, TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ HD izle, TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ inceleme


TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Ücretsiz  Kargo  Hızlı Gönderim

( Adet Fiyatıdır )

ÜRÜNLERİMİZİN GENEL ÖZELLİKLERİ

*32 DNS ÇÖKME YAPMAYAN GRİ SÜNGER
*1.2 MM KALINLIĞA SAHİP DEMİR PROFİLLER
*1. SINIF A KALİTE
*KOKU YAPMAYAN DERİ,

Ürün boyutu 47 cmdir.

SORUNUZ MU VAR?
MESAJ BÖLÜMÜNDEN  SORULARINIZ İÇİN İSİM VE TELEFON NUMARANIZI BIRAKMANIZ YETERLİDİR.

 


KURULUM & MONTAJ

ÜRÜNLERİMİZİN KARGODA ZARAR GÖRMEMESİ VE SİZLERE AYNI KALİTEDE /SAĞLAM ULAŞMASI İÇİN SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜNLER  DEMONTE   OLARAK GÖNDERİLİR.KURULUM SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE AİTTİR.

Bu İlan Risus Yazılım ve Teknoloji Tarafından Görüntülenmektedir.
Garanti süresi TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ için ne kadar?
TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZTABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ Video

TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ Tanıtım Videosu, TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ videosu izle, TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ Tanıtım Videosu İzle, TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ seyret, TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ HD izle, TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ inceleme, TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 39

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
TABURE MUTFAK SANDALYESİ 4 ADET BEYAZ Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
KLPRO MP3-SET 3’lü Ekonomik Plastik Boru Kaynak Pafta Seti FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

80,67 TL

HEMEN AL