Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Piev Köşeli Banyo Taburesi

145,25 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Piev Köşeli Banyo Taburesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Piev Köşeli Banyo Taburesi Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Piev Köşeli Banyo Taburesi kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Piev Köşeli Banyo Taburesi ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Piev Köşeli Banyo Taburesi Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Piev Köşeli Banyo Taburesi Tanıtım Videosu İzle

Piev Köşeli Banyo Taburesi Tanıtım Videosu, Piev Köşeli Banyo Taburesi videosu izle, Piev Köşeli Banyo Taburesi Tanıtım Videosu İzle, Piev Köşeli Banyo Taburesi seyret, Piev Köşeli Banyo Taburesi HD izle, Piev Köşeli Banyo Taburesi inceleme


Piev Köşeli Banyo Taburesi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Piev Köşeli Banyo Taburesi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Piev Köşeli Banyo Taburesi

Kaliteli malzemeden üretilmiştir.
Sert plastikten üretilmiştir.
Demonte halde gönderilmektedir.
Kolaylıkla sökülüp takıla bilmektedir.
İstenildiği zaman sökülüp yer kaplamaması sağlanabilir. 

Ürün Ölçüleri: 25 x 35 x 29 cm

 

 

Görüntülediğiniz ürün StockMount tarafından listelenmiştir.

Garanti süresi Piev Köşeli Banyo Taburesi için ne kadar?
Piev Köşeli Banyo Taburesi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Piev Köşeli Banyo Taburesi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Piev Köşeli Banyo Taburesi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Piev Köşeli Banyo TaburesiPiev Köşeli Banyo Taburesi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Piev Köşeli Banyo Taburesi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Piev Köşeli Banyo Taburesi Video

Piev Köşeli Banyo Taburesi Tanıtım Videosu, Piev Köşeli Banyo Taburesi videosu izle, Piev Köşeli Banyo Taburesi Tanıtım Videosu İzle, Piev Köşeli Banyo Taburesi seyret, Piev Köşeli Banyo Taburesi HD izle, Piev Köşeli Banyo Taburesi inceleme, Piev Köşeli Banyo Taburesi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Piev Köşeli Banyo Taburesi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 35

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Piev Köşeli Banyo Taburesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Bigotti Milano Bm1127C2 Polarize Erkek Güneş Gözlüğü FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

254,92 TL

HEMEN AL