Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi

132,52 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi Tanıtım Videosu İzle

Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi Tanıtım Videosu, Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi videosu izle, Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi Tanıtım Videosu İzle, Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi seyret, Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi HD izle, Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi inceleme


Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Hamile , Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi Günümüzde birçok alanda yenilikler yapılmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte sağlık alanı da bu tür gelişmelerden büyük ölçüde faydalanan bir platform olma özelliği taşımaktadır. Günlük yaşantımızda sağlığımız için büyük ölçüde önem arz eden hareketlerimizi bilinçsiz bir şekilde yapmaktayız ve bunlarda bizim yaşam fonksiyonlarımızı olumsuz etkilenmektedir.  Bizde bu ve buna benzer sorunları göz önünde bulundurarak siz değerli müşterilerimiz için mükemmel bir ürün tasarladık. Banyo Wc  Kolay Çömelme Klozet Taburesi üretimi ve hammadde özellikleri ile doğa dostu ve geri dönüşüm olanağı olan bir üründür. Hamile bayanlar veya tuvalet alışkanlığı edinecek ve yeni öğrenecek küçük yaşta çocuklar için oldukça uygun ve kolaylık sağlayacak bu ürünümüz toplumumuzun yapıtaşı olan yaşlılarımız için de hayatı büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Sizler için bilimsel çalışmalar doğrultusunda ürün gerekliliğini araştırdık ve açıklama devamında derlediğimiz çalışmalara yer verdik.

Neden Çömelmek?

Her tuvalete gittiğinizde çömelerek ihtiyacımızı gidermek son derece rahatsızlık verici olabilir, öyleyse neden yapasınız? Bunun tek bir cevabı var: çünkü daha sağlıklı. Çömelerek tuvalet ihtiyacı gidermek, insan da dahil olmak üzere birçok hayvan türü tarafından, modern tuvaletlerin icadından önceki binlerce ve milyonlarca yıldır yapılmaktadır. Türümüz, bu şekilde ihtiyacını gidermeye adapte olmuştur. Bu sebeple modern çağlara kadar Dünya'nın dört bir tarafında bu şekilde tuvalet ihtiyacının giderildiğini gösteren tuvalet kalıntıları bulunmaktadır. Çalışmalar, modern tuvaletlerin icadından sonra kabızlığın, hemoroidlerin ve apandisitin arttığını göstermektedir. Ayrıca bu çalışmada, tuvaletteki pozisyonunuzun, bu hastalıklara yakalanma şansınızı, lifli besinlerden oluşan bir diyet ile beslenmenizden bile çok etkilediğini göstermektedir. Elbette ki, görselde de gösterildiği gibi, illa "alaturka" olarak bildiğimiz eski tuvaletlere dönmenize gerek yok. "Alafranga" olarak bilinen modern tuvaletlerde tuvalet ihtiyacınızı gidermeye devam etmenize rağmen Banyo Wc  Çömelme  Klozet Taburesi sayesinde gerekli açıyı yakalayabilirsiniz.

 

Özellikler:

 

- Çevre dostu, Doğal Ahşaptan üretilmiştir.Sudan etkilenmez

- Temizlemesi kolaydır.

- Dayanıklı, sağlam, çevre dostu, geri dönüşüm özelliği olanbir üründür.

- Hamile bayanlar, yaşlı bireyler ve tuvalet alışkanlığı edinecek çocuklar için özel tasarım.

- Ürün tamamen mağazamız bünyesinde tasarlanmakta ve üretilmektedir.

 

 

 

 Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi için ne kadar?
Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet TaburesiHamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi Video

Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi Tanıtım Videosu, Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi videosu izle, Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi Tanıtım Videosu İzle, Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi seyret, Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi HD izle, Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi inceleme, Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 37

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Hamile, Çocuk ve Yetişkin Banyo ve WC Çömelme Klozet Taburesi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Turbox Tx500 i5 3470 16GB 256GB SSD 1TB HDD 4GB RX550 27" Curved Oyuncu Bilgisayarı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

8.108,15 TL

HEMEN AL