Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila)

133,87 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) Tanıtım Videosu İzle

Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) Tanıtım Videosu, Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) videosu izle, Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) Tanıtım Videosu İzle, Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) seyret, Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) HD izle, Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) inceleme


Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure

Katlanabilir tasarımı ve kolay kilit sistemi ile taburenizi saniyeler içerisinde sadece 3 adımda kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Pikas Teleskopik Tabure evde, parkta, bahçede, balkonda, işte, doğada, turistik gezilerde, balık tutarken, piknikte, kampta kısacası her alanda kullanıma uygundur. Hafif, ergonomik yapısı ve el askısı ile çantada, araç bagajında, omuzda kolayca taşınabilir.

Ayarlanabilir yapısı sayesinde 8,5 cm ila 41 cm arasında kademeli olarak istediğiniz yüksekliğe ayarlayabilirsiniz. Böylece çeşitli yüksekliklerde rahat bir oturuş ve her yerde kolay kullanım sağlar.

Sağlam ve kaliteli malzeme yapısı sayesinde 200 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Uzun ömürlü ve dayanıklı PA6 malzemeden yapılmıştır. İç yapısal kısım tabureyi ekstra güçlü ve güvenli kılan benzersiz bir tasarıma sahiptir.

Orta hareketli kısmı  Orijinal PA6 (Poliamid/Naylon 6-66)’dan üretilmiş ve birleşme noktalarındaki güçlendirilmiş kanallar sayesinde benzerlerine göre oldukça yüksek mukavemet sağlamaktadır. Taban ve oturak bölümü Orijinal hammaddeden (PP Moblen/Polipropilen) üretilmiştir.  Geri dönüşüm hammadde kullanılmamıştır.

Kapalı ölçüsü : 25x25x8,5 cm
Tabure Ebatları : 25x25x41 cm
Tabure Ağırlığı : 1300 gr cm
Taşıma kapasitesi : 200 Kg / 441 Lb
Kutu Ebatları : 26x26x9
%100 Yerli Üretimdir.

GARANTİ: Ürünün her türlü yedek parça ve tamir hizmeti üretici firma tarafından sağlanmaktadır. Herhangi bir deformasyon ya da kırılma durumunda birebir değişime varan servis hizmeti sunulmaktadır. Kullanımdan kaynaklı hasarlar da 30 gün boyunca garanti kapsamındadır. Ürünün firmaya ulaştırılması müşteri sorumluluğundadır.

 

            Saat 15.00’dan önce verilen siparişleriniz ürün detaylarında belirtildiği gibi işleme alınacaktır. 15:00 dan sonra verilen siparişler ürün detayda yer alan kargo süresine göre işleme alınacaktır. Mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerden biri satıcı ödemeli kargo ise tüm siparişiniz bu imkândan yararlanarak gönderilecektir.

 

            Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık ve sarf (cd, dergi, kitap, defter, kâğıt, toner, kartuş vb.) ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.

 

            ÜRÜNÜ TESLİM ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER;

 

            Mağazamızdan almış olduğunuz ürün size ulaştığı zaman mutlaka kargo paketini ve içeriğini Kargo Görevlisinin yanında kontrol ediniz, bu sizin en doğal hakkınızdır. Kargoda bir hasar tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine mutlaka “HASAR TESPİT RAPORU” tutturunuz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri rapor tutmakla yükümlüdür. Aksi durumda kargo firması tarafından oluşabilecek problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz. Rapor tutturulamayan ürünlerde değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

 

            ÜRÜN İADESİNDE MUTLAKA ÖNCE BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ, BİRLİKTE ÇÖZEMEYECEĞİMİZ BİR KONU YOKTUR.Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) için ne kadar?
Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila)Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) Video

Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) Tanıtım Videosu, Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) videosu izle, Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) Tanıtım Videosu İzle, Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) seyret, Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) HD izle, Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) inceleme, Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 49

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Pikas Teleskopik Katlanabilir, Taşınabilir Tabure (Lila) Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Zeiron ZK200 i5-650 8GB 240GB SSD GT730 23.8" 165Hz Curved Masaüstü Oyuncu Bilgisayarı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

4.921,44 TL

HEMEN AL