Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mobilyalar

Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet

42,42 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet Tanıtım Videosu İzle

Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet Tanıtım Videosu, Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet videosu izle, Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet Tanıtım Videosu İzle, Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet seyret, Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet HD izle, Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet inceleme


Garanti süresi Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet için ne kadar?
Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 AdetEvcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet Tanıtım Videosu İzle

Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet Tanıtım Videosu, Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet videosu izle, Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet Tanıtım Videosu İzle, Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet seyret, Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet HD izle, Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 AdetÜrün Detayları

Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet

Pimli Mobilya Ofis Koltuk Sandalye Tekeri - 5 li Paket

 

5 Adet pimli teker.

Gövde formlu,

Oynak cıvata bağlantılı,

Plastik maşa,

Poliamid 6 kasnaklı,

Poliamid 6 sırtlı,

Kendinden burçlu teker.

 

Teker Ölçüleri

Tekerlek Çapı         50 mm

Pim Çapı               11 mm

Pim Yüksekliği        22 mm

Yerden Yükseklik    60 mm

 

 

 

 

 

 

 Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir


Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet Video

Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet Tanıtım Videosu, Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet videosu izle, Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet Tanıtım Videosu İzle, Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet seyret, Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet HD izle, Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet inceleme, Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 38

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Evcilsanalmarket Koltuk Tekerlegi Ve Ofis Mobilya Tekeri 5 Adet Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Canisa Eva Serisi Mdf ,Ahşap Ayaklı Açılabilir Mutfak Masa Takımı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

2.512,81 TL

HEMEN AL