Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Bisiklet - Scooter

Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter

13.600,00 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter fırsatını yakalayın. Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter Kargo Bedava Fırsatı.


Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter Tanıtım Videosu İzle

Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter Tanıtım Videosu, Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter videosu izle, Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter Tanıtım Videosu İzle, Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter seyret, Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter HD izle, Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter inceleme


Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter özellikleri aşağıda verilmiştir.

Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter

Fonksiyonel Tasarım

Ön, yan ve arkada bulunan reflektörler gece sürüşlerinde yolu aydınlatmanıza yardımcı olurken diğer araçlar ve yayalar tarafından farkedilmenize olanak sağlar. Farklı tasarımlara sahip ayarlanabilir renkleri hoş bir görüntü sunar.

Hız Sabitleyici

Yüksek performansa ulaşmanızı sağlayan hızı fonksiyonel kullanımı destekler. Sabitleyici ayarı sayesinde uzun mesafeli yolculuklarda rahat bir sürüş ve stabil hızda kullanma imkanı sağlar. Akıcı tekerlekleri, kesintisiz performansa imkan tanır.

Etkili Fren

Tekerlekler ile entegre fren sistemi farklı biçimlerde kullanıma imkan sağlar. 3 adet fren sistemine sahip ürünün ön tarafında rejeneratif, arka tarafında ise manyetik ve manuel frenleme sistemi bulunur. Etkili bir şekilde cihazı durdurmanıza yardımcı olur.


LED Ekran

Sürüş sırasında verilerinizi gözlemlemenize imkan sağlayan LED ekranı güç modu, hız ve bluetooth bağlantılarını takip edebilme fırsatı sunar. Sürüş deneyiminize zevk katan LED ekran,geniş boyutlarıyla kolay görüşe yardımcı olur.

Ergonomik Kullanım

Hareket hassasiyeti yüksek kontrol sistemi ve akıcı tekerlekleri sürüş deneyiminizi kolaylaştırarak kontrolünüzü ve dengenizi kaybetmeden yolculuk almanıza yardımcı olur. İdeal uzunluğu ve geniş yüzeyi konfor sağlar.

Diğer Elektrikli Scooter çeşitlerini incelemek için Elektrikli Scooter kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti süresi Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter için ne kadar?
Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Segway Ninebot E25e Elektrikli ScooterSegway Ninebot E25e Elektrikli Scooter Tanıtım Videosu İzle

Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter Tanıtım Videosu, Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter videosu izle, Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter Tanıtım Videosu İzle, Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter seyret, Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter HD izle, Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Segway Ninebot E25e Elektrikli ScooterÜrün Detayları

Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter

Fonksiyonel Tasarım

Ön, yan ve arkada bulunan reflektörler gece sürüşlerinde yolu aydınlatmanıza yardımcı olurken diğer araçlar ve yayalar tarafından farkedilmenize olanak sağlar. Farklı tasarımlara sahip ayarlanabilir renkleri hoş bir görüntü sunar.


Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter Video

Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter Tanıtım Videosu, Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter videosu izle, Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter Tanıtım Videosu İzle, Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter seyret, Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter HD izle, Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter inceleme, Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 82

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Segway Ninebot E25e Elektrikli Scooter Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Nine West NW-2503GYRT Kadın Kol Saati FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

390,14 TL

HEMEN AL