Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Bisiklet - Scooter

Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti

979,20 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti fırsatını yakalayın. Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti Kargo Bedava Fırsatı.


Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti Tanıtım Videosu İzle

Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti Tanıtım Videosu, Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti videosu izle, Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti Tanıtım Videosu İzle, Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti seyret, Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti HD izle, Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti inceleme


Garanti süresi Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti için ne kadar?
Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk BisikletiBelderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti Tanıtım Videosu İzle

Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti Tanıtım Videosu, Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti videosu izle, Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti Tanıtım Videosu İzle, Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti seyret, Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti HD izle, Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk BisikletiÜrün Detayları

Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti

Çocuk Bisikletleri Modelleri Hakkında Kısa Bilgi

 

Çocuklar günümüzde her ne kadar teknoloji ile daha fazla ilgileniyor ve bilgisayar oyunlarına daha fazla ilgi duyuyor olsa da, bisiklet hala çocuklar için en önemli arkadaşlardan biri.

Ø  Çocuk bisikleti, çocuğun fiziksel özelliklerine uygun olmalıdır.

Ø  Çocuğun boyu baz alınarak, sele uzunluğu seçilmelidir. Çocuğun, bisikleti uzun yıllar kullanabileceği göz önünde bulundurularak, selesi yüksek bisiklet tercih etmek, çocuğun zorlanmasına yol açacağı gibi güvenliğini de tehdit eder.

Ø  İlk defa bisiklete binecek olan çocuklar için dört tekerlekli bisikletler tercih edilmelidir.

Ø  Çocuk bisikletleri, olası kaza durumlarına karşı dayanıklı geliştirilmiş olmalıdır. Çocuğun düşmesi durumunda, bisikletin parçaları çocuğa zarar vermeyecek şekilde yapılmış olmalıdır.

Ø  Direksiyon kolay kullanıma sahip olmalı ve çocuğun kol ölçülerine uygun olmalıdır. Düz ve geniş direksiyonlar, çocukların kontrol kurmasını zorlaştırır.

Ø  Çocuk bisikleti selesi ayarlanabilir olmalı, bununla birlikte en düşük yükseklikte çocuğun her iki ayağı da yeri sağlam şekilde kavrayabilir olmalıdır.

Belderia Tec Ares 20" Jant Vitessiz V-Vites Beyaz Çocuk Bisikleti

 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

KADRO/FRAME

ÇELİK/STEEL

MAŞA/FORK

RİJİD MAŞA/RIGID FORK

GİDON/HANDLEBAR

ÇELİK/STEEL

GİDON BOĞAZI/STEM

ÇELİK/STEEL

VİTES KOLU/SHIFTER LEVER

VİTESSİZ/SINGLE SPEED

FREN KOLU/BRAKE LEVER

PLASTİK/PLASTIC

FREN/BRAKE

V-FREN/ V-BRAKE

KRANK/CHAINWHEEL

32T*114mm - 32T*127mm

JANT/RIM

TEK KAT ALÜMİNYUM/ SINGLE WALL ALLOY

LASTİK/TIRE

20*1.75Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir


Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti Video

Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti Tanıtım Videosu, Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti videosu izle, Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti Tanıtım Videosu İzle, Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti seyret, Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti HD izle, Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti inceleme, Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 73

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Belderia Tec Ares V 20" Jant Vitessiz Çocuk Bisikleti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Listerine Cool Mint Ağız Bakım Suyu 2 x 500 ML FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

60,27 TL

HEMEN AL