Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Bisiklet - Scooter

Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk

1.143,25 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk fırsatını yakalayın. Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk Kargo Bedava Fırsatı.


Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk Tanıtım Videosu İzle

Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk Tanıtım Videosu, Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk videosu izle, Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk Tanıtım Videosu İzle, Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk seyret, Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk HD izle, Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk inceleme


Garanti süresi Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk için ne kadar?
Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi ÇocukBelderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk Tanıtım Videosu İzle

Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk Tanıtım Videosu, Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk videosu izle, Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk Tanıtım Videosu İzle, Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk seyret, Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk HD izle, Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi ÇocukÜrün Detayları

Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk

Çocuk Bisikletleri Modelleri Hakkında Kısa Bilgi

 

Çocuklar günümüzde her ne kadar teknoloji ile daha fazla ilgileniyor ve bilgisayar oyunlarına daha fazla ilgi duyuyor olsa da, bisiklet hala çocuklar için en önemli arkadaşlardan biri.

Ø  Çocuk bisikleti, çocuğun fiziksel özelliklerine uygun olmalıdır.

Ø  Çocuğun boyu baz alınarak, sele uzunluğu seçilmelidir. Çocuğun, bisikleti uzun yıllar kullanabileceği göz önünde bulundurularak, selesi yüksek bisiklet tercih etmek, çocuğun zorlanmasına yol açacağı gibi güvenliğini de tehdit eder.

Ø  İlk defa bisiklete binecek olan çocuklar için dört tekerlekli bisikletler tercih edilmelidir.

Ø  Çocuk bisikletleri, olası kaza durumlarına karşı dayanıklı geliştirilmiş olmalıdır. Çocuğun düşmesi durumunda, bisikletin parçaları çocuğa zarar vermeyecek şekilde yapılmış olmalıdır.

Ø  Direksiyon kolay kullanıma sahip olmalı ve çocuğun kol ölçülerine uygun olmalıdır. Düz ve geniş direksiyonlar, çocukların kontrol kurmasını zorlaştırır.

Ø  Çocuk bisikleti selesi ayarlanabilir olmalı, bununla birlikte en düşük yükseklikte çocuğun her iki ayağı da yeri sağlam şekilde kavrayabilir olmalıdır.

Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk Bisikleti TEKNİK ÖZELLİKLERİ

KADRO/FRAME

ÇELİK/STEEL

MAŞA/FORK

RİJİD MAŞA/RIGID FORK

GİDON/HANDLEBAR

ÇELİK/STEEL

GİDON BOĞAZI/STEM

ÇELİK/STEEL

VİTES KOLU/SHIFTER LEVER

VİTESSİZ/SINGLE SPEED

FREN KOLU/BRAKE LEVER

PLASTİK/PLASTIC

FREN/BRAKE

V-FREN/ V-BRAKE

KRANK/CHAINWHEEL

32T*114mm - 32T*127mm

JANT/RIM

 RENKLİ ALÜMİNYUM/COLOURFUL  ALLOY

LASTİK/TIRE

20*1.75


 Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir


Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk Video

Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk Tanıtım Videosu, Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk videosu izle, Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk Tanıtım Videosu İzle, Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk seyret, Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk HD izle, Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk inceleme, Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 73

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Belderia Vision Milano 20" Jant Vitessiz V-Fren Siyah-Mavi Çocuk Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Nux Wk-400 Dijital Piyano (Tabure ve Kulaklık )) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

14.736,88 TL

HEMEN AL