Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Bisiklet - Scooter

Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti

1.352,35 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti fırsatını yakalayın. Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti Kargo Bedava Fırsatı.


Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti Tanıtım Videosu İzle

Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti Tanıtım Videosu, Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti videosu izle, Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti Tanıtım Videosu İzle, Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti seyret, Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti HD izle, Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti inceleme


Garanti süresi Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti için ne kadar?
Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ BisikletiBelderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti Tanıtım Videosu İzle

Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti Tanıtım Videosu, Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti videosu izle, Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti Tanıtım Videosu İzle, Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti seyret, Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti HD izle, Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ BisikletiÜrün Detayları

Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti

Dağ Bisikleti Modelleri Hakkında Kısa Bilgi

 

Dağ bisikleti modelleri şehir içinde kullanılsa da, aslında doğa sürüşleri için tasarlanmış bisikletlerdir. Dağ bisikleti özellikleri arasında outdoor kullanıma uygunluk, kaymayı önleyen derin ve dişli tekerler, dayanıklılık ve sağlamlık bulunur. Kalın tekerlekli dağ bisikleti modelleri daha kontrollü gidebilmeyi sağlar.

26 jant ve 29 jant dağ bisikletleri en sık kullanılan modellerdir. Rampalardan ve eğimli arazilerden çok daha rahat çıkmayı sağlayan bu modeller, dağ bisikleti önerisi almak isteyenlere tavsiye edilen ilk modellerdir. 21 vites dağ bisikleti ise vites ve pedal uyumunun yüksek olduğu modellerin başında gelir.
Disk frenli dağ bisikletleri özellikle fazla engebeli arazilerde kontrollü bir sürüş sağlar. Dağ bisikleti modifiye edilerek de kullanılabilir. Çeşitli parçaları kendiniz birleştirerek en uygun modeli ortaya çıkarabilirsiniz.

 

 

 

Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Siyah-Kırmızı Dağ Bisikleti TEKNİK ÖZELLİKLERİ

KADRO/FRAME

ÇELİK/STEEL

MAŞA/FORK

RİJİD MAŞA/RIGID FORK

GİDON/HANDLEBAR

ÇELİK/STEEL

GİDON BOĞAZI/STEM

ÇELİK/STEEL

VİTES KOLU/SHIFTER LEVER

21 VİTES/ 21 SPEED

FREN KOLU/BRAKE LEVER

PLASTİK/PLASTIC

FREN/BRAKE

V-FREN/ V-BRAKE

ÖN DEĞİŞTİRİCİ/ FRONT DERAILLEUR

CP 28.6 NON INDEX

ARKA DEĞİŞTİRİCİ/REAR DERAILLEUR

CP  NON INDEX

KRANK/CHAINWHEEL

42T*170mm

JANT/RIM

TEK KAT ALÜMİNYUM/ SINGLE WALL ALLOY

LASTİK/TIRE

24*1.95Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir


Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti Video

Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti Tanıtım Videosu, Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti videosu izle, Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti Tanıtım Videosu İzle, Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti seyret, Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti HD izle, Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti inceleme, Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 129

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Belderia Tec Strong 24" Jant 21 Vites V-Fren Dağ Bisikleti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ray-Ban RB1969 001/B3 54 Rectangle Kadın Güneş Gözlüğü FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.870,00 TL

HEMEN AL