Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet

254,11 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet fırsatını yakalayın. Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet Kargo Bedava Fırsatı.


Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet Tanıtım Videosu İzle

Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet Tanıtım Videosu, Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet videosu izle, Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet Tanıtım Videosu İzle, Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet seyret, Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet HD izle, Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet inceleme


Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet özellikleri aşağıda verilmiştir.

Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet

Şeker ölçüm işlemlerini oldukça rahat ve pratik hale getiren, beklentilerinizi karşılayan profesyonel bir üründür. Çoklu ürün seçeneği sayesinde yanınızda taşıyarak şeker ölçüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


Kolay Ölçüm

Şeker hastası kullanıcılar için özel olarak üretilen şeker değerlerini oldukça kısa sürede konforlu, emniyetli şekilde ölçmenize yardım eden özel tasarım üründür. Şeker hastalığını kontrol altına alarak oldukça kısa sürede iyileşmenize yardım eder.


Pratik Kullanım

Şeker ölçüm cihazına rahatça takarak şeker değerlerinizi hızlı, doğru ve güvenli şekilde öğrenirsiniz. Her yerde pratik kullanım deneyimi sunan, ölçme işlemlerinizi profesyonel, doğru şekilde yapmanıza yardım eden orijinal bir üründür.

  • Güvenliği dermatolojik olarak test edilen şeker değerlerinizi kısa sürede doğru ve güvenli şekilde ölçmenizi sağlayan kullanışlı bir üründür.

  • Şeker oranlarınızı takip ederek şeker değerlerinizi oldukça kısa sürede rahatça dengeleyebilirsiniz.

  • Her şeker ölçüm işlemi için doktora gitmenize gerek kalmaz. Ölçme işlemlerinizi evde zahmetsiz, garantili ve hijyenik şekilde halletmenize olanak sağlar.

    Diğer Şeker Ölçüm Cihazı ve Strip çeşitlerini incelemek için Şeker Ölçüm Cihazı ve Strip kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Garanti süresi Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet için ne kadar?
Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 AdetAccu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet Tanıtım Videosu İzle

Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet Tanıtım Videosu, Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet videosu izle, Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet Tanıtım Videosu İzle, Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet seyret, Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet HD izle, Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 AdetÜrün Detayları

Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet

Şeker ölçüm işlemlerini oldukça rahat ve pratik hale getiren, beklentilerinizi karşılayan profesyonel bir üründür. Çoklu ürün seçeneği sayesinde yanınızda taşıyarak şeker ölçüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet Video

Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet Tanıtım Videosu, Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet videosu izle, Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet Tanıtım Videosu İzle, Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet seyret, Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet HD izle, Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet inceleme, Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 63

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Accu-Chek Performa Nano Connect Şeker Ölçüm Strip 100 Adet Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Çocuk Saati Silikon Kordon Analog Kol Saati Pilli Çalişir FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

42,49 TL

HEMEN AL