Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer

20,19 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer fırsatını yakalayın. Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer Kargo Bedava Fırsatı.


Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer Tanıtım Videosu İzle

Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer Tanıtım Videosu, Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer videosu izle, Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer Tanıtım Videosu İzle, Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer seyret, Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer HD izle, Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer inceleme


Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer özellikleri aşağıda verilmiştir.

Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer

Mesilife MC-101 koltuk altı dijital ateş ölçer, dijital ekranı sayesinde rahatlıkla ateşin ölçülüp verilerin okunmasını sağlar. Kullanımı oldukça kolaydır. Rahat ve pratik bir üründür. Boyutları oldukça idealdir. Kolaylıkla hem muhafaza edilir hem de taşınabilir.


  • Ölçüm Bölgeleri; Ağız, koltuk altı ve rektalden rahatlıkla ölçüm yapılabilir. Temaslı bir ölçüm yapıldığından dolayı sonucun çok daha doğru bir şekilde çıkmasını sağlar.


  • Otomatik Kullanım; Ürün tek tuş ile rahatlıkla kullanılır. Kullanıldıktan sonra otomatik kapanma özelliği vardır. Bu sayede kullanım sona erdikten sonra kısa süreler içinde kendi kendine kapanır. Ekstradan bir işleme gereksinim duymaz.


  • Sesli Sonuç Uyarısı; Sesli sonuç uyarısı vardır. Bu sayede ölçülen verinin okunması çok daha kolay bir şekilde olur. Sesli sonuç uyarısı ile ölçülen değerin yanlış okunması veya gözden kaçması gibi durumlar engellenir.
  • Son Ölçüm Hafızası; Son ölçüm hafızası vardır. Böylelikle bir önceki ölçülen ateşin değeri takip edilebilir. Özellikle hasta kişiler için son ölçüm hafızası, kolay bir veri takibi sağlar.


  • Yüksek Ateş Uyarısı; Yüksek ateş uyarısı verir. Böylelikle belirli seviyeden daha yüksek olan değerlerde uyarı vererek olası veya gözden kaçan risklerin önüne geçilmesi sağlanır.


  • Kullanıcı Grubu; Ürün belirli bir yaş grubu için özel değildir. Bebek, çocuk, yetişkin ve yaşlılar için rahatlıkla kullanıma uygundur. Her yaş grubu için rahatlıkla kullanılır.

  • Diğer Ateş Ölçer çeşitlerini incelemek için Ateş Ölçer kategorisini ziyaret edebilirsiniz.
Garanti süresi Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer için ne kadar?
Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş ÖlçerMesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer Tanıtım Videosu İzle

Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer Tanıtım Videosu, Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer videosu izle, Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer Tanıtım Videosu İzle, Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer seyret, Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer HD izle, Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş ÖlçerÜrün Detayları

Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer

Mesilife MC-101 koltuk altı dijital ateş ölçer, dijital ekranı sayesinde rahatlıkla ateşin ölçülüp verilerin okunmasını sağlar. Kullanımı oldukça kolaydır. Rahat ve pratik bir üründür. Boyutları oldukça idealdir. Kolaylıkla hem muhafaza edilir hem de taşınabilir.


Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer Video

Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer Tanıtım Videosu, Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer videosu izle, Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer Tanıtım Videosu İzle, Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer seyret, Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer HD izle, Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer inceleme, Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 58

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Mesilife MC-101 Koltuk Altı Dijital Ateş Ölçer Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Otomatsan Elektrikli Otomat Kilit Makaralı Krom FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

307,23 TL

HEMEN AL