Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Kozmetik - Parfüm - Bakım Ürünleri

Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer

175,53 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer sitemizde satışta, Hemen Alışverişe Başlayın. Acele Et, Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma.
Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer Özel Fiyatlarla. İndirim Avantajı ile Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer fırsatını yakalayın. Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer Kargo Bedava Fırsatı.


Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer Tanıtım Videosu İzle

Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer Tanıtım Videosu, Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer videosu izle, Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer Tanıtım Videosu İzle, Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer seyret, Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer HD izle, Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer inceleme


Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer özellikleri aşağıda verilmiştir.

Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer

Temassız ateş ölçümü yapan cihazlardan biridir. Kızılötesi teknolojisi ile sıcaklık ölçümü gerçekleştirir. Oldukça kolay bir kullanıma sahiptir ve her yaş grubu için kullanıma uygundur.


  • Farklı Ölçüm Modları; Hem vücut sıcaklığı hem de cisimlerin sıcaklığını ölçebilir. Nesne sıcaklığı ölçümü sıklıkla bebek sahibi ebeveynler tarafından kullanılır. Bebeğin içeceği sütün veya banyo yapacağı küvetteki suyun sıcaklığı ölçülebilir.


  • Renk Kodlu Ölçüm; Cihaz her ölçüm aralığını bir renk ile kodlar. Renk kodu sayesinde vücut sıcaklığı kolay bir şekilde yorumlanabilir. Normal sıcaklık yeşil, düşük ateş sarı, yüksek ateş kırmızı renk ile temsil edilir.


  • Konforlu Taşıma İmkanı; Taşıma kutusu ile birlikte gönderilen cihaz kutu içerisinde güvenli bir şekilde hem saklanabilir hem de taşınabilir. Cihazı zararlı dış etkenlerden korumak için taşıma kutusu tercih edebilirsiniz.
  • Yüksek Hafıza; Cihazı alternatiflerinden ayıran en büyük farklı yüksek hafıza kapasitesidir. 99 adet ölçüme kadar hafızasında depolayabilir. Eski ölçümler ile yenileri karşılaştırılarak hastalığın seyri hakkında yorum yapılabilir.


  • Kolay Kullanım; Yalın bir tasarıma sahip olan cihazın kullanımı oldukça kolaydır. Ölçüm alanı ile cihaz arası 3 ile 5 cm arasında mesafe bırakılarak etkili sonuçlar elde edilebilir.


  • Gece Modu; Cihaz gece modu fonksiyonuna sahiptir. Gece modu, uyuyan hastaların ateşini ölçmek için ideal kullanım sağlar. Özellikleri bebeklerin ateşini ölçerken kolaylık sunar.


  • Diğer Ateş Ölçer çeşitlerini incelemek için Ateş Ölçer kategorisini ziyaret edebilirsiniz.
Garanti süresi Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer için ne kadar?
Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş ÖlçerNimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer Tanıtım Videosu İzle

Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer Tanıtım Videosu, Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer videosu izle, Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer Tanıtım Videosu İzle, Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer seyret, Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer HD izle, Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş ÖlçerÜrün Detayları

Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer

Temassız ateş ölçümü yapan cihazlardan biridir. Kızılötesi teknolojisi ile sıcaklık ölçümü gerçekleştirir. Oldukça kolay bir kullanıma sahiptir ve her yaş grubu için kullanıma uygundur.


Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer Video

Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer Tanıtım Videosu, Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer videosu izle, Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer Tanıtım Videosu İzle, Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer seyret, Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer HD izle, Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer inceleme, Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 53

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Nimomed HNK-TB-01 Temassız Kızılötesi Alından Ateş Ölçer Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Mateka HYM500M 220 Volt Hamur Yoğurma Makinesi FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

5.610,00 TL

HEMEN AL