Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Anne - Bebek

Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti

50,15 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti Tanıtım Videosu İzle

Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti Tanıtım Videosu, Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti videosu izle, Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti Tanıtım Videosu İzle, Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti seyret, Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti HD izle, Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti inceleme


Garanti süresi Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti için ne kadar?
Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık SetiBabyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti Tanıtım Videosu İzle

Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti Tanıtım Videosu, Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti videosu izle, Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti Tanıtım Videosu İzle, Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti seyret, Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti HD izle, Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık SetiÜrün Detayları

Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti

Babyjem Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti 522 Özellikleri; Paslanmaz çatal kaşık seti, bebeklerin kendi kendine yeme alışkanlığı kazanmasına ve yetişkin çatal kaşıkları kullanmasına geçişt eyardımcı olur. Kaşık derinliği, 12 ay ve üzerindeki çocukların porsiyonları düşünülerek tasarlanmıştır. Çatal dişleri güvenli olması ve yiyecek alması için yeterince yuvarlaktır Çatal ve kaşığın kulpları, kaygan olmayan yumuşak malzemeden ve çocuklarınızın ilgisini çekmek için renkli olarak üretilmiştir. Tam kavrama için uygun ergonomik sapları ile bebeğiniz çata ve kaşığı kolayca kavrar. İlk kullanımdan önce mutlaka sabun ve ılık suda yıkayıp durulayınız Her kullanımdan sonra sabunlu su ile yıkayıp durulayınız Bulaşık makinesinin çatal-kaşık gözünde de yıkayabilirsiniz. Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir


Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti Video

Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti Tanıtım Videosu, Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti videosu izle, Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti Tanıtım Videosu İzle, Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti seyret, Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti HD izle, Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti inceleme, Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 51

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Babyjem Turkuaz Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Senya SYCK-WM015 Waffle Makinesi FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

3.399,15 TL

HEMEN AL