Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Anne - Bebek

Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay

84,15 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay Tanıtım Videosu İzle

Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay Tanıtım Videosu, Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay videosu izle, Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay Tanıtım Videosu İzle, Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay seyret, Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay HD izle, Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay inceleme


Garanti süresi Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay için ne kadar?
Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 AyFrigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay Tanıtım Videosu İzle

Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay Tanıtım Videosu, Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay videosu izle, Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay Tanıtım Videosu İzle, Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay seyret, Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay HD izle, Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 AyÜrün Detayları

Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay

Tüm FRIGG ürünleri bebeğinizin rahatı düşünülerek tasarlandı. 

Özellikler:

  • Emzik ucu %100 doğal kauçuktan üretilmiştir.
  • BPA, PVC ve phthalates içermez.
  • Danimarka'da tasarlanmış ve Danimarka'da üretlmiştir.
  • EN1400 ve A2 test standardlarını karşılamaktadır.

Bakım:

Her kullanım öncesi temizleyiniz. Kaynamış suda bir dakika bekleterek veya üzerinden kaynar su dökerek temizliğini saylayınız ve kurumaya bırakınız. Hijyenik sebepler ve güvenlik sebepleri ile 4-6 hafta içerisinde değiştirilmesi tavsiye edilmektedir. 

Kauçuk emziğin doğal yapısını bozması sebebiyle STERİLİZATÖRE KOYMAYINIZ veya bulaşık makinasında yıkamayınız.

 

Her kullanım öncesi kontrol ediniz. Kauçuk emzikler doğal yapısı sebebiyle büyüme yapar. Normalden fazla büyümesi durumunda veya herhangi bir yırtılma durumunda emziği kullanmayınız.


Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay Video

Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay Tanıtım Videosu, Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay videosu izle, Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay Tanıtım Videosu İzle, Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay seyret, Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay HD izle, Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay inceleme, Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 57

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Frigg Daisy Kauçuk Emzik Pink Cream 6-18 Ay Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
PS3 DUALSHOCK 3 JOYSTİCK KOL %100 ORJİNAL TAM BORD TEŞHİR ÜRÜNÜ FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

152,15 TL

HEMEN AL