Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Anne - Bebek

Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay

76,49 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay Tanıtım Videosu İzle

Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay Tanıtım Videosu, Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay videosu izle, Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay Tanıtım Videosu İzle, Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay seyret, Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay HD izle, Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay inceleme


Garanti süresi Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay için ne kadar?
Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ AyNuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay Tanıtım Videosu İzle

Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay Tanıtım Videosu, Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay videosu izle, Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay Tanıtım Videosu İzle, Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay seyret, Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay HD izle, Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ AyÜrün Detayları

Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay

Tek Ürün fiyatıdır  Yeni nesil NUK emzikleri daha ince, daha yumuşak ve kavisli yapısı ile bebeğin dilinin daha serbest hareket etmesini sağlar. Emziğin ucu, anne göğsünün emzirme esnasında aldığı şekle göre tasarlanmıştır. Ortodontik şekli ile bebeğin ağız gelişimini daha iyi destekler ve yanlış emzik kullanımına bağlı oluşabilen diş çarpıklığının önüne geçer. Özel hava kanalları sayesinde emzik yumuşak ve ortodontik şeklini korur.   Deneyen annelerin  %93’ü yeni NUK emziklerinin sakinleştirici ve rahatlatıcı etkisi olduğunu kabul ediyor. Araştırmaya katılan annelerin  %92’si yeni NUK emziklerinin emzirmeyi olumsuz etkilemediğini belirtiyor.   Kullanan bebeklerin  %95’i yeni NUK emziklerini hemen benimsiyor. Annelerin  %90’ı yeni NUK emziklerini tavsiye ediyor. Emzik saklama kutusu olarak kullanılabilen kutu aynı zamanda mikrodalga sterilizatörü olarak da kullanılabilir.   BPA içermez. Almanya'da üretilmiştir. Görsel temsili tasarım görselidir, emzik kauçuktan üretilmiştir.

Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay Video

Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay Tanıtım Videosu, Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay videosu izle, Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay Tanıtım Videosu İzle, Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay seyret, Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay HD izle, Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay inceleme, Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 38

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Nuk Baby Blue Kauçuk Kutulu Emzik 0+ Ay Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Q&Q QA21J041Y Hasır Kordon Kadın Kol Saati FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

450,42 TL

HEMEN AL