Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Anne - Bebek

Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay

84,15 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay Tanıtım Videosu İzle

Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay Tanıtım Videosu, Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay videosu izle, Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay Tanıtım Videosu İzle, Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay seyret, Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay HD izle, Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay inceleme


Garanti süresi Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay için ne kadar?
Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 AyFrigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay Tanıtım Videosu İzle

Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay Tanıtım Videosu, Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay videosu izle, Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay Tanıtım Videosu İzle, Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay seyret, Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay HD izle, Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 AyÜrün Detayları

Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay

Tüm FRIGG ürünleri bebeğinizin rahatı düşünülerek tasarlandı. 

Özellikler:

  • Emzik ucu %100 doğal kauçuktan üretilmiştir.
  • BPA, PVC ve phthalates içermez.
  • Danimarka'da tasarlanmış ve Danimarka'da üretlmiştir.
  • EN1400 ve A2 test standardlarını karşılamaktadır.

Bakım:

Her kullanım öncesi temizleyiniz. Kaynamış suda bir dakika bekleterek veya üzerinden kaynar su dökerek temizliğini saylayınız ve kurumaya bırakınız. Hijyenik sebepler ve güvenlik sebepleri ile 4-6 hafta içerisinde değiştirilmesi tavsiye edilmektedir. 

Kauçuk emziğin doğal yapısını bozması sebebiyle STERİLİZATÖRE KOYMAYINIZ veya bulaşık makinasında yıkamayınız.

 

Her kullanım öncesi kontrol ediniz. Kauçuk emzikler doğal yapısı sebebiyle büyüme yapar. Normalden fazla büyümesi durumunda veya herhangi bir yırtılma durumunda emziği kullanmayınız.


Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay Video

Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay Tanıtım Videosu, Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay videosu izle, Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay Tanıtım Videosu İzle, Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay seyret, Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay HD izle, Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay inceleme, Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 44

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Frigg Moon Phase Kauçuk Emzik Croissant 6-18 Ay Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Akg Cu400 Şarj Cihazı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

5.435,87 TL

HEMEN AL