Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Anne - Bebek

Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası

449,65 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası Tanıtım Videosu İzle

Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası Tanıtım Videosu, Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası videosu izle, Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası Tanıtım Videosu İzle, Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası seyret, Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası HD izle, Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası inceleme


Garanti süresi Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası için ne kadar?
Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite MasasıÇocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası Tanıtım Videosu İzle

Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası Tanıtım Videosu, Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası videosu izle, Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası Tanıtım Videosu İzle, Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası seyret, Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası HD izle, Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite MasasıÜrün Detayları

Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası

Doğal Ahşap Park Masası Şeklinde Çocuk Oyun Ve Etkinlik Masası

3 - 8 Yaş Arası Kullanıma Uygundur

Kalem Ve Silgi Hediyelir

 

Yaz Sil Yüzeyli 

 

Ders Çalışma Resim Çizme Yazı Yazma Ve Bir Çok Etkinlik Tek Masada 

 

 

Gerçek Yazı Tahtası Yüzeyi Kullanılmıştır

 

Silme İşleminde İz Bırakmaz

 

Yazı Tahtası Kalemi Kullanılır

 

Tamemen Doğal Ahşaptan Üretilmiş Olup Sağlığa Zararlı Herhangi Bir Madde İçermez

 

ÜRÜN YARI DEMONTE OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR

 

BİR TORNAVİDA YARDIMI İLE

 

MONTAJINI RAHATLIKLA YAPABİLİRSİNİZ

 

 

Ürün Ölçüleri

 

Tabla Byutları : 45 X 70 Cm

 

Masa Yüksekliği 45 Cm

 

Oturak Yüksekliği 25 Cm

 

Masa Komple Oturaklar Dahil Uzunluğu 95 Cm


Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası Video

Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası Tanıtım Videosu, Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası videosu izle, Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası Tanıtım Videosu İzle, Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası seyret, Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası HD izle, Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası inceleme, Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 38

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Çocuk Etkinlik Masası Yazı Tahtası Ders ve Aktivite Masası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Guess Collection Gc GCY66002L2MF Kadın Kol Saati FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

5.807,54 TL

HEMEN AL