Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Anne - Bebek

Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil

1.232,50 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil Mı Arıyorsunuz? Tam da Aradığınız Ürünler sitemizde. Online Alışveriş Seçeneği ile Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil kapıda ödeme hemen sipariş verebilirsiniz. Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil ürününde Satış Sonrası Desteğimiz mevcuttur. Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil Ücretsiz Kargo hemen sipariş verebilirsiniz.


Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil Tanıtım Videosu İzle

Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil Tanıtım Videosu, Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil videosu izle, Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil Tanıtım Videosu İzle, Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil seyret, Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil HD izle, Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil inceleme


Garanti süresi Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil için ne kadar?
Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı StilMorcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil Tanıtım Videosu İzle

Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil Tanıtım Videosu, Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil videosu izle, Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil Tanıtım Videosu İzle, Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil seyret, Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil HD izle, Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı StilÜrün Detayları

Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil

ÜRÜN İÇERİK BİLGİLERİ

 • Babynest Yatak ( 0 -2 Yaş )
 • Babynest Baş Yastık ( En: 28 cm, Boy: 21 cm )
 • Pike (kenar ponponlu) ( En:90 cm, Boy: 90 cm )
 • Mevsimlik battaniye ( Polar Battaniye ) ( En:85 cm, Boy: 85 cm )
 • Bulut yastık ( En:34 cm, Boy: 21 cm )
 • Yıldız yastık ( En:38 cm, Boy: 38 cm )
 • Puset Örtüsü ( En:113 cm, Boy: 83 cm )
 • Puset Minderi ( En:65 cm, Boy: 40 cm )
 • Puset Çarşafı ( Standart )
 • Araba Minderi ( En:75 cm, Boy: 40 cm )
 • Emzirme Yastığı ( Standart )
 • Emzirme Önlüğü ( En:70 cm, Boy: 85 cm )
 • Alt Açma Minderi ( En:75 cm, Boy: 45 cm )
 • Çantalı Alt Açma Minderi ( En:73 cm, Boy: 42 cm )
 • Çantalı Alt Açma İç Yastığı ( En: 28 cm, Boy: 21 cm )
 • İç Dolgusu 1.Kalite Elyaftır (Mordesign Ürünlerinde geri dönüşümden elde edilmiş dolgu malzemeleri kullanılmaz.)
 • Yardımcı ürünlerde kullanılan kumaşlar oeko-tex® sertifikalıdır.
 • Bebek Arabası, Puset ve Beşik fiyata dahil değildir.
 • Pamuklu kumaştan üretilmiştir.
 • Yerli üretimdir.


YIKAMA TALİMATI

 • 30° de yıkanmalıdır.
 • Sadece renklilere özel deterjan kullanılmalıdır,


DİKKAT!!!

 • Leke çıkarıcı ve optik deterjan kullanmayınız.
 • Sabun tozu ağartıcı içeren deterjan ve yumuşatıcı kullanmayınız.
 • Ürünlerin ilk aldığınız günkü gibi yeni kalması için yıkama talimatlarına uygun yıkamanız ve kullanmanız gerekmektedir.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

En hesaplı anne bebek ürünleri morcadde güvencesiyle adresinize geliyor. Unutmayın, bebekleriniz için tekstil ürünlerimizin tamamı sağlıklı %100 Pamuklu Ranforce Kumaş kullanmaktayız, Babynest yatak takımları, puset takımları, nevresim takımları, muslin takımları, gibi bir çok farklı ürünlerimiz kalitesiyle bebeklerinizin yaşamını tatlandıracaktır. 

Babynest yatak kenar İç dolgusu 1.kalite Boncuk Elyaftır (Mordesign Ürünlerinde geri dönüşümden elde edilmiş dolgu malzemeleri kullanılmaz.) Babynest yatak içi süngeri 4cm yükseklikte  28  yumuşak süngerdir. (Bebeğinizin rahatlığı için uygun yumuşak ve kalınlığa sahiptir.) Bebeği çevreleyerek güvenle uyumasını sağlar. Beşikte, karyolada, arabada, oyun parkında, misafirlikte ya da ebeveyn yatağında kullanılabilir.


Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil Video

Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil Tanıtım Videosu, Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil videosu izle, Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil Tanıtım Videosu İzle, Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil seyret, Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil HD izle, Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil inceleme, Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 47

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Morcadde Mordesign Bebek Arabası Ve Puset Aksesuar - Babynest Askı Stil Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Mitsubishi FDT125VNVG 48000 BTU Inverter Kaset Tipi Klima FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

36.125,00 TL

HEMEN AL